SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - 100 Natural Whey Protein Concentrate

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52456

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
czy trzeba to bialko rozpuszczac w przegotowanej wodzie?czy mozna w zwyklej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Z wodą bardzo ok i w efektach też nie najgożej. Podoba mi się że jest bardzo naturalne. Nie przaszkadza mi smak naturalny, jest wiele leprzy od niektórych białem smakowych. Polecam!!!

"IM SILNIEJSZE CIAŁO, TYM MNIEJ NAMI RZĄDZI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2263
rozpuszczalność: Kiepska, dużo gorsza niż Biogenix Prolongatum.
smak: Rozpuczone takie sobie. Mnie najbardziej smakowało jedzone łyżeczkami i popijane wodą.
ocena: Tańszy Olimp Provit 85 jest wg. mnie lepszy. Choćby dlatego że zawiera lecytyne, której w Natural WPC brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
moim zdaniem w porzadku, smak ok, rozpuszczalnosc niezla, nie pieni sie.

nic tylko pic ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4516
Smak : Jak najbardziej w porządku - po zmieszaniu z wodą.
Rozpuszczalność : Wg. mnie dobra ,chociaż nie mam do czego porównać.
Znalazłem dwa minusy : cena oraz to ,że się trochę pienii.
Ogólnie jestem z białka zadowolony ,polecam.
Szkoda tylko ,ze cena wysoka - coś za coś ;]
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7035
smak naturalny okropny... musze dodawac miodu albo cukru ale to nie smak jest najgorszy, NAJGORSZE CO MOZE BYC TO ZAPACH nie zacheca do spozycia wrecz przeciwnie -obrzydza
a rozpuszczalnosc bardzo slaba, trzeba uzywac miksera zeby nie bylo grudek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
bardzo dobre białeczko, rozpuszczalność wzorowa, żadnych grudek, smak przejdzie, smakuje z wodą jakby rozcieńczone mleko ogólnie bdb białko za dobrą cenę (150zł za 2,5kg) więc brać się nie zastanawiać nad innymi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
smak natural jest jak najbardziej ok,
rozpuszczalnosc lepsza niz w prolongatum
polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Uważam że bardzo dobre białko jem już kolejną puszkę co do ceny nie ma się co przyczepiać jest to bardzo dobry produkt otrzymywany w laboratorium a nie jakieś domowe g...o!Rozpuszczalność super smak super Naturalny i taki ma być bez żadnych barwinków i tym podobnych.Dla porównania brałem białko .... pewnej firmy która nie idzie na jakość tylko na ilość i dostałem jakiejś wysypki na przedramionach.Ogólnie rzecz biorąc będąc zagranicą spotkałem się z bardzo dobrymi opiniami na temat produktów OLIMPU powód pewne pochodzenie Farmaceutyczne.Wierzcie lub nie są firmy które produkują odżywki w warunkach gorszych niż produkuje się karmę dla świń.Co do Olimpu miałem uraz jakieś 8 lat temu bo produkty nie były naj....lepsze ale teraz to widać postępy i byle tak dalej a Polska marka Wygryzie konkurencje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
smak natural mieszam z gainerkeim i jest ok, jak ma sie okazjetanio dorwac to luz, smak bez mieszania z innymi duperlami znosny, lepszy niz niektore bialka smakowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Olimp - 100% Natural Whey Protein Isolate®

WHEY premium