SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - 100 Natural Whey Protein Concentrate

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52453

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Smak i rozpuszczalność bardzo dobra, brak piany. Polecam.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Produkt jak dla mnie z kiepskim smakiem, ale skład idealny, dlatego czesto go biorę, a do tego dokupuję jakies smakowo dobre białko i mieszam w jednej puszce

Ocena 9/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Ma działać a nie smakować z wodą robisz, że aż tak Ci nie podchodzi? :) ja z mlekiem prawie go nie czułem i było ok ;)

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Policze Ci na palcach u ręki, kiedy mieszałem jakiekolwiek białko z mlekiem. Trzeba mleko wliczać do bilansu, więcej problemów, laktoza, na redukcji odpada. Jedynie w śniadaniu mleko do płatków + do kawy i dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
smak naturalny super ! lepsza rozpuszczalność w wodzie niż ciepłym mleku , bardzo dobre białko jak za tę cenę ! szczerze polecam

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 181
niezły produkt, z czystym sumieniem mogę polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Smak bardzo dobry.. rozpuszczam w wodzie i nie ma większych problemów z pianą. Mieszam sobie to z bcaa i smakowo też wychodzi nawet dobre chociaż samo w sobie ma już przyjemny smaczek. Cenowo wychodzi w miarę ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402410
bardzo dobre białeczko,
bardzo dobrze sie rozpuszcza, nie pieni sie , brak problemów gastrycznych,
smak sprawa gustu tym bardziej natural, mi jednak bardzo podchodzi, dodaje tylko slodzik i pije z woda,
do tego wiele mozliwosci "zrobienie" wlasnego smaku, mozna dodac kakao, owoce czy co tam kto jeszcze lubi,
ja mieszam to bialko czasem ze smakowym bialkiem SFD econo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7524
Dla mnie bardzo dobre białeczko:)

Go Hard Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
dobre, dobre tylko co się stało z jego ceną???? kupowałem 2100 gram za 120 , a teraz 170 trzeba dać. koniec chyba z tym białkiem bo za taką kase (nawet taniej) mam najlepsze białka na rynku czyli sci-tec

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Olimp - 100% Natural Whey Protein Isolate®

WHEY premium