SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olilas_redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4861

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552


Trening z wczoraj.
Nie miałam minutnika, więc robiłam poszczególne powtórzenia na sztuki a nie na czas.
Z tego zestawu najbardziej nie lubię ćwiczenia pierwszego - podskoków z przysiadu. Wypruwam się na nim. Choć muszę przyznać, że poprawia mi się kondycja, bo za każdym razem wyciskam z siebie więcej powtórzeń. A jaka jestem później z siebie zadowolona
W ogóle czasem mam tak, że przed 2 serią myślę sobie: "o nie! znowu podskoki! może sobie dziś odpuszczę, przecież jestem taka zmęczona...". Ale zaraz później uświadamiam sobie jaka byłabym na siebie zła, że nie wykonałam planu, no i robię co trzeba.

Mam zakwasy na dupsku! Ale to dobrze, boli to rośnie

Dziś będzie "góra"

Nie spowiadam się na razie z jedzenia. Nie jest kryształowo, ale jem świadomie. Dziś uzupełniam zapasy żarła więc nareszcie wskoczą prawidłowe źródła białka, a z tym mam obecnie najwięcej problemu. Wpada głównie nabiał.

No.

Aha, jeszcze jedna sprawa. Przesunął mi się okres o niecały tydzień. Sądzę że związane jest to z rozpoczęciem intensywnych ćwiczeń. Miałyście podobnie? Do tej pory występował regularnie (1-2dni różnicy), większe odchyłki zdarzały się np. po sesji, kiedy było dużo nerwów i mało snu, wtedy też spóźniał się do tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozliwe z tym okresem , przesunięcia czesto sa przy zmianach, nie tylko w intensywnosci zycia ale diety tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
Hej Obli.
Czy w czasie okresu normalnie ćwiczycie np. brzuchy (o ile macie je w zestawie)? Bo ja mam taką obawę, ze mogłabym sobie jakoś tym zaszkodzić. Na przykład że okres będzie dłużej trwał, albo będzie intensywniejszy, albo boleśniejszy. Słusznie się obawiam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to zalezy tylko od ciebie, w czasie okresu praktycznie można ćwiczyć wszystko normalnie, ale jeżeli czujesz dyskomfort, zmęczenie, niechęć do jakiegoś ćwiczenia czy treningu po prostu sobie odpuść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przesunął mi się okres o niecały tydzień. Sądzę że związane jest to z rozpoczęciem intensywnych ćwiczeń. Miałyście podobnie?

Nie uważam, żeby twój trening był na tyle intensywny, żeby miał jakiś wpływ na okres. Dziewczyny tutaj ćwiczą o wiele, wiele intensywniej, a okresy mają normalne

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-05-31 10:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
Hej Martucca.
Wiem że do dziewczyn mi daleko. Chodzi mi o to, że z codziennej aktywności typowo kanapowej, niemalże z dnia na dzień wskoczyłam na aktywność typu siłka 6x w tygodniu i dieta. Stąd moje pytanie.
Zakładam, że teraz okres będzie już regularnie.

Zmieniony przez - Olilas w dniu 2011-05-31 10:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby zmienić sobie cykl, trzeba namieszać w hormonach, czyli np. żyć w chronicznym stresie, głodować, nie jeść tłuszczu przez dłuższy czas, urodzić dziecko. Takie treningi, które masz działają bardzo pozytywnie i naprawdę, nie są "ciężkie", zwłaszcza dla młodej osoby. Np. w MC nie podnosisz nawet 1/10 swojej masy ciała

Zobacz, jakie są normy siły w MC dla nietrenującej kobiety o Twojej masie ciała:




IMO, przesunięcie okresu o tydzień to nie jest żadna patologia. Jest to często spotykane po dłuższej podróży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jestem elita jestem elita
PS
okres wciaz mam, chociaz zgodnei ze statystykami w ciagu nastepnych pieciu lat moge zaczac przekwitac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja między zaawansowaną a elitą

A ostatnio okres mam dwunastodniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
No to wiele przede mną

Dzięki za tabelę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Żyrafka /powrót do formy sprzed ciąży_ pods.s.50

Następny temat

redukcja i poprawa sylwetki

WHEY premium