SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry reaktywacja - esencja SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 485227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
a ja wreszcie w domu
wczoraj bylem na baletach ... rano o 5 w dmu spalem dopiero a o 7 musialem wstac i do pracy teraz dopiero wrocilem hehehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
a gdzie prcujesz o iler dobrze pamietam to ty sie chyba jeszcze edukuijesz w lo bodajze

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tak ostatnia klasa... ale w weekendy robie w sklepie z suplami

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
fajna robota
pewnie w pracy ci sie nie nudzi

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Pitt ochlej mordo, teraz siedzisz w M1 pewnie z Kaśka sasaas

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
wczoraj mialem lekki dyferek... jestem na cyklu mono, wchodze dzisiaj na wage, 1kg mniej... pewnie jakies zachwianie wagi ale troche wody mi przez alkoi ucieklo.. ale dobra impreza,z ochroniarzami w klubie prawie sie tluklem...ja prawie a kumpel jednemu takiego chleba w pysk zasadzil ze az milo popatrzec on 85 kg przy wzroscie 176,2 ochroniarzy nie moglo go wyprowadzic...co za ochrona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
tak w ogole to doczepili sie za nic;-/ idioci:-/
ten jeden ochroniarz to tez wielki... z 190cm i z 70kg wagi powiedzialem mu zeby poszedl na silownie bo nie wyglada jak ochroniarz
imo koniec alko do sylwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja tez nie pije do sylwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja dla odmiany od sylwka nie pije...

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575

kurde cos mam problemy z netem... szkoda ze na tej wsi nie pod wawa nie ma normalnego netu tylko pieprz***e radio;-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić ?

Następny temat

dlugosc przerw miedzy cyklami

WHEY premium