SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry reaktywacja - esencja SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 485833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nieżle nieżle

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
15 stycznia to na moje urodziny zaczynasz cykl , moge jedna swieczke zdmuchnac za mase dla ciebie jak dasz soga

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Pitt odgapiacz
W ogole chodz Ty ze mna na silownie to zaczniesz wkoncu trening a nie takie ***anie

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
przejdziemy sie niedlugo razem do zobaczysz jak sie cwiczy
sam jestes odgapiacz

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
No ja pierwszy brzyadlu planowalem moj mega wielki ogromny i fajny cykl na ta date co Ty. Na farta napierw ferie potem cykl

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
jendka nie przecztalem ze od spirytsu mozna oslepnac wole kupic jakas tania wodke

Zmieniony przez - KokoWKS w dniu 2006-12-05 22:18:49

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
25plnow za 3/4 finlandii bez banderoli z przemytu da rade wypic
mam pytanie... jest sens laczyc mono ze stackami?np. nitro2?czy to nie ma sensu bo efekty nie beda lepsze etc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jest sens
wiele ludzi tak robi
spadam spać
pa

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jest sens... moj pierwszy cykl byl na nitro2 + mono

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić ?

Następny temat

dlugosc przerw miedzy cyklami

WHEY premium