SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry reaktywacja - esencja SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 484246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
HA 101 camelow a nie dalmatynczykow !

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
phi tez mi nowosc, codziennie dostaje BAN-any ;) a pasztet to dziekuje bo mieska nie jadam :P

chyba ze zasponsorujesz mi mega test : masa na pasztecie z bananem sponsored by ziper69! I ja bede testowal te pasztety z bananem a ty bedziesz to sprzedawal! Oczywiscie pasztet bede wyrzucal ale powiem ze i tak za***iscie masa idzie i czuje taka pompe jak nigdy! :D Jak kupuje testosterol 250 i wpc za 8zl z allegro to i na to beda kupcy a jak testa zrobimy to WOHOHOHO!

Dalmatynczykow! Phi zniewaga! Jam jest doberman!

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-05-29 21:57:34

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
co tu sie dzialo ominela mnie setna strona

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Lejek załamujesz mnie czasami
ide stąd
hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zip ty komplemenciarzu :D zalamuje cie zawsze a y nadal chcesz byc mily ze niby czasami i mnie pocieszasz ;) ale nie oklamujmy sie jestem tu 4 lata wszyscy wiedza co ze mna nie tak, dziwie sie ze czasem ktos na moje posty odpisuje! :D





Dla tych co lubia suple z allegro, wogole suple, i FARMSEX!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ale spamu narobiliscie
nie chce mi sie wszystkiego czytac

ide spac
dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
my sie tu staramy a jemu sie nie chce czytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Damnix Ty leniu !

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
phi moze jeszcze linkow nie ogladal phi ignorancja phi

przedsenno oburzenie moje to jest :P

A dalem trzecia czesc pudziana ktora mozna znalezc tlyko w dziale dla koksow :D

CZesc IV najnowsza!!! sam jeszcz eni ogladalem wlasnie mi sie wgrywa ale produkcji Knife wiec gwarancja jakosci :D





Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-05-30 00:17:46

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
masakra



Bahamut - powtarzam faceci nie :P



Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2006-05-30 00:50:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić ?

Następny temat

dlugosc przerw miedzy cyklami

WHEY premium