SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry reaktywacja - esencja SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 479815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
ale Tomaszewski najehał na pzpn ogladałem przed chwila w tvp3 tak sie zdenerwował cały czarwony sie zrobił mysłałem ze zaraz wybuchnie
a i jego najepszy tekst: oni sa z pod znaku BMW Bierni Mierni ale Wierni

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
dudek , dobre mecz...poczeka j tylko lookne w swoje rozpiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
wiec tak atp dobre mecze wg mnie to juz dzisiejszego dnia (czyli u nas w nocy, lub rano):
J.Blake - R.Ginepri , uwazam ze w takiej formie blake moze zajsc wysoko...moze nawet jak w us open byc final blake - federer
oraz wyrownane beda na pewno berdych-tursunov oraz murray-chela

pojutrze na pewno federer-djokovic oraz ancic i roddick (dobry mecz bedzie)

a u babek to roznie, one za duzo ******lą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięks.

Jutro rano na Eurosporcie trzeba będzie oglądać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
ja to pierwszego dnia ogladalem tylko rano , jak wstaje ok.8.30 i okolo godziny w kuchni zarcie do pracy robie ;)
ale teraz im blizej finalow tym wiecej w nocy ogladam...dzis tylko jak sie budzilem-a byla za***ista zadyma wietrzna na dworze wiec co 30min sie budzilem ogladalem po pare minut pojedynki
nałóg

dobrze ,ze jeszcze kompa w łodzi nie mam , bo wtedy bym nie spał w ogole tylko na bieżaco wyniki sledził w necie ze wszystkich kortów - mozna sie niezle w****iac jak obstawiony typ przegrywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30479
wtedy bierzesz sobie browary i po 5 to juz na lajcie przyjmujesz wyniki

Spadam popracowac jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
po 5 obecnie to ja bym juz nie był wstanie tego ogladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
siłownie mi zamknęli przez studniówki ;/
musiałem iść z kolega do jego, ale jakoś sie udało dobry trening zrobic ;P

kiedy jakieś promocje na odżywki ;] ? bo ja jestem nałogowym uczestnikiem promocji ;P

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja mam jutro studniówke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30479
Ja jutro ide zrobic barki , nogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić ?

Następny temat

dlugosc przerw miedzy cyklami

WHEY premium