SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry reaktywacja - esencja SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 484186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
ojdan i tak jest spokój jak nigdy w działach

SD-Camel nie będę raczej czekał, po co? jak za parę miechów znowu coś nowego wejdzie...tym tokiem myślenia, mogę i poczekać pół roku na jeszcze nowsze złącze lub nowe procesory ,itd.

konsoli nie chcę, miałem ich wiele od pegasusa do sonki 2 , i kilku innych
to nie to samo, poza tym wiadomo prócz grania komp służy także do pracy

co do kompa - nie będę narzekał hrhr ;) z tym cackiem wewnątrz:
http://sklep.benchmark.pl/pelny_30478.html  przewyższa jakością i wynikami (w testach) karty z przedziału cenowego do 1500zł , fabrycznie 'stuningowana' do tego odpowiednie chłodzenie itd., zasilacz (no już nie mówie o innych podzespołach) lcd 19'' i jazda

ps. wiadomo, że za pół roku będą już nowe cacka , ale nie boję się że w najbliższym czasie coś będzie 'zgrzytało' na tej konfiguracji

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-12-07 12:51:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
7900 GTO jakbys gdzies znalazl to mialbys farta, bo karta tansa niz ta co dales a lepsza. Ja osobiscie mam 7900GTX. Monitoro telewizor 27cali, wiec nienazekam wcale na jakosc (chociaz Gothic 3 sie przycina ) Nie banan zle mnie zrozumiales. Poczekaj tylko az wyjdzie PCI-E i karty z DirectX 10 w standardzie. W tej chwili tych kart prawie niema (sa chyba 4 tylko). Tylko na to czekaj reszte zlej. Ja osobiscie poprzedniego kompa kupilem 5 lat temu, i do tej pory ciaglem nanim, ze zmiana tylko zasilazca bo mi pierun w niego walnal i sie troszke popalil

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
gto nie jest lepsze w zadnych wynikach czy to benchamrkach czy grach niz ta wyzej podana no chyba, ze mówisz o wersji 512mb (ale ta to już znacznie droższa zabawka, a jeszcze mnie nie po***ało by na grafike wydac tyle co na słabszego całego kompa )
taktowanie rdzenia i pamięci niższe (nie pamietam dokladnie o ile mhz ale kojarzę ,że niższe)
chłodzenie gorsze (o ile pamietam w standardzie w ogóle nie ma jakiegos mocnego firmowego wentylatora tylko jakis badziew) heh

kto wie może pomysle nad pse 2 jak już będzie, planuje zakup na koniec stycznia bo wtedy ceny jak zawsze po nowym roku pójdą trochę w dół, ja będę miał po hurtowych bo ziomal pracuje w sklepie komputerowym w łodzi, ale niestety to nie jest tak jak z odżywkami że hurt to 30-40% taniej, tutaj zyskam max 10%


Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-12-07 13:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
GTO z MSI ma jedno z mocniejszych i najcichszych chodzen
Tu potwierdzenie moich slow ze niezucam na wiatr. http://www.frazpc.pl/artykuly/484/MSI/7900GTO/ZAMACH/STANU/NA/7950GT/I/7900GTX

Pozatym ta karta co podales jest na DirectX 9, wiec mowie lepiej poczekac chwile i kupic cos na 10, zeby potem nie plakac Tez patrz na kompatybilnosc z Windows Vista.

790GTO 512 MB kosztuje tyle co ta ktora podales A i neizapomniaj o minimum 2GB Dual Ramu

Zmieniony przez - SD-Camel w dniu 2006-12-07 13:25:16

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
aaa to ja inną jakąś wyhaczyłem
ciekaw jestem skoro niby to taka rewelacja, dlaczego w tych sklepach gdzie szukałem odpowiednich podzespołów jej nie było (w żadnym, a były to m.in 2 b.popularne sklepy netowe, jak i 2 stacjonarne w łodzi)

poza tym widzę,ze co strona to wyniki benchmarków inne
pewno inne podzespoły tutaj mają wiele do znaczenia ; na benchmark.pl ten podkręcony 7900gt ma w niektórych testach wyniki lepsze niz GTX

standardowy zegar 525, można bez problemów na 650 podkręcić + 1800mhz pamięć

zresztą obojętnie którą z nich wezmę i tak nie widzę możliwości przycinania,a Ty napisales ze gothic 3 Ci zgrzyta, why ?
u kumpla który ma prawie identyczny sprzet od 1.5tyg jak ten co planuje kupić, nie było nawet małego cięcia w max detalach

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-12-07 13:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
co do ramu niestety raczej na poczatek nie bedzie mnie stac na 2gb za duzo rubli na grafike , monitor pojdzie
moze po 2 miechach dokupie

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-12-07 13:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Niewiem, moze kolega ma karte SLI, albo ja mam nasrane w konfiguracji, albo ma 2gb ramu kolega, a ja mam 1gb, bo juz mi braklo kasy na wiecej i musze dokupic.
Jasne ze wazne sa inne podzespoly do testow

Ogolnie u mnie komp wygalad tak GeFroce 7900 GTX 512MB Asus, Gigabyte GA-965P-DS3, Patriot Signature DDRII 1GB/667 (2 x 512MB) CL5.
No i niestety Gothica czasem troszke poszarpie. Taki urok komputrow

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
tą samą płytę biorę
geforce póki co tego co wyżej podałem ,ale muszę teraz popytać się znajomków o tego co mi podałeś bo ciekawie się prezentuje chyba ,ze do konca stycznia sie cos pozmienia ;)
pamięć też na poczatek 1gb tylko 800tki
reszta mało ważna, szybka nagrywarka dvd...dysk nieduży, bo i po co mi 200-300gb przy dvdrw

a kumpel ma tez 1gb ramu (800mhz), ta sama płyta, i ten 7900gt podkrecony
i mu sie nie tnie moze pokombinuj coś z driverami, czasami taka 'pier.doła' wiele może poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Pizza zamowiona, ciekawe czy tym razem znow koles od pizzy bedzie szukał "sklepu z drożdzówkami" zamiast "sklepu z odzywkami dla sportowcow". jak widac ludzie od zamowien sa czasem lekko zawieszeni

Włąsnie bede musial pobawic sie w kompie, podkrecic troszke ta grafike, ale najpierw jakis soczysty format. Biez 200GB, wygodneij jest trzybac jakies dokumenty, muzyke, i duze gry Pzoatym 200gb to i tak cos kolo 185 gb.
Co do Tego GTO, to musisz troszke go poszukac, bo on wyszedl tylko z MSI, i to chyba limitowny jest.

Zmieniony przez - SD-Camel w dniu 2006-12-07 13:45:57

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
bardzo nie w temacie jestem
ale chyba bardziej sie opłąca po nowym roku kupic , wchodza nowe rzeczy a ciut starsze ida w doł i sa tansze a parametry bardzo zblizone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić ?

Następny temat

dlugosc przerw miedzy cyklami

WHEY premium