SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupić ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 429
Witam mam pytanie. Bralem juz monohydrant -dobre efekty ,potem jadlem nitrobolon - slabe efekty. A teraz zastanawiam sie, co sobie kupic czy jakiegos pozadnego gainera czy mono lub jakis stac. Zastanawiam sie czy oplaca mi sie kupic jakis stac (np. cell pump) jezeli nitrobolon na mnie nie dzialal. Prosze powidzcie co mam kupic bo juz zglupiałem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
przede wszystkim skup sie na diecie i uzupelnieniu powstalych w niej brakow
czyli gainer/bialko i carbo no i kreatyna
nitrobolon to dobry produkt
na mnie podzialal super no i pozostali uzytkownicy stosujacy ten produkt byli zadowoleni, moze popelniles jakies bledy w zywieniu/regeneracji/treningu

cell pumpa mozesz smialo zakupic

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Jeżeli monohydrant dał Ci dobre efekty, to może zakup sobie Mono z jakimś dodatkiem np. Creapure+ALA Trecka. Według mnie dobry produkt na bazie mono, do tego tauryna, dextro, albo ryboza ( jeżeli masz hajs).
Cell Pump też powinien kopać.
Co do Nitro, może rzeczywiście popełniłeś jakiś błąd w diecie czy też treningu, może nie brałeś optymalnych dawek (wszak opis dawkowania jest trochę zakręcony), być może długość cyklu była niewystarczająca. Nie wiem. Chociaż też mam kilku znajomych na silo którzy się zawiedli.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 429
Dzieki za wasze opinie. Mysle ze sobie teraz kupie call pumpa i powinna sila pujsc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsi wybrani do testow Vitalmax, Hi Tec

Następny temat

Ogry reaktywacja - esencja SFD

Wiecej