SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry reaktywacja - esencja SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 486042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
ale kogo masz na mysli piszac kibole ?
bzdurne farmazony ***anych pajacy z mediow ktorzy nakrecili jeden wizerunek kibic=chuligan

nie mowie tu o tobie mietki zeby nie bylo

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie o to lata, kibole - osobnicy których jedyną pasją jest nap*****lanie sie i innych na meczach przez co nikt kto rozsądny nie weźmie tam dziewczyny, dziecka etc.
osobnicy wiecznie na******leni i naćpani biegajacy po pociągach, autobusach, ulicach i demolujacy wszystko śpiewajac piosenki o swoich drużynach których nawet nie znaja czesto.
Ogolnie mówie o śmieciach.Za podatki które płace, a trochę płace, życzę sobie by państwo robiło z tym gównem porządek.
Nie chodzi mi o kibiców, ale o kiboli.
jeśli ogladajac Ligę Mistrzów szczam z emocji to znaczy chyba ze też lubię piłkę.ale nikomu potem na mieście krzywdy nie zrobie ani szyby nie wybiję, mimo ze jestem wieskzy od większości tego gównairstwa co lata i sapie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
widzisz nie wiem kiedy byles na meczu w polskiej lidze ale od tamtego czasu sie wiele zmienilo
nie ma juz takich awantur na stadionach jak byly kiedys
owszem nie mowie tez ze nie ma ich zupelnie ale nie sa to awantury na smierc i zycie
na wielu stadionach pojawia sie coraz wiecej lduzi "normalnych" cale rodziny z dziecmi starsi ludzie i jakos nie narzekaja ze jest im na tych emczach zle, a nawet podobaja im sie oprawy organizowane przez kibicow w celu urozmaicenia widowsika (rywalizacja grup kibicowskich)

a co do latania po ulicach to przeciez nie tylko Kibice robia to o czym mowisz
kiedys na miescie lali sie punki z skinheadami teraz "nasatal moda na kibicow"
nie wiem jak jest to w miastach gdzie jest jeden klub ale z doswiadczenia w Łodzi wiem ze mozna naciac sie na grupke rywali zadnych wrazen ale to jest wkalkulowane w kibicowski szlak
a co do lania osob nie winnych ktorzy sie tym nie interesuja to tez uwazam to za*****ostwo sam spotkalem sie z tym we wlasnym otoczeniu kiedy jeden chlopak zostal pobity za to ze byl na osiedlu uwazanym przez ta grupe za wrogie
kazdy robi to co lubi

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
chłopaki skończcie już
każdy ma inne poglądy i i tak się nie dogadacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
****a mac PW naucz ze sie czytac ze zrozumieniem ...
kibol - s****iel ktory pojdzie na mecz/wyjdzie na ulice tylko po to zeby komus na***ac, a potem sie tym chwalic swoim kolega co to on ****a nie jest ...
za***ac takich i tyle

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
a ty pitt naucz sie logicznie myslec
kibol=s****iel bijacy niewinnych ludzi na ulicy
a skad mozesz wiedziec czy kazdy d**** robiacy to o czym mowisz jest kibicem ?
TVN wam wkrecil jakies glupie stereotypy ktore sie przyjely bo ludzie sa glodni kazdej najmniejszej sensacji
a moze ci ktorzy tak robia na ulichach sa z dobrych domow i robia to dla jaj a wcale nie sa kibicami ?
zrozumcie ze nie chdzi mi o to ze bronie jakis matolow co rozp*****lalja wszystko i wszystkich dookola
chodzi mi o to ze kazdy tu najezdza na kibicow jakby to tylko oni byli bandytami i oni prowokowali wszystkie bujki na miescie
a to ****a nie zawsze jest prawda !!

Zmieniony przez - PW1987 w dniu 2006-11-24 23:19:19

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja ******le
a tu dalej o tym dyskusja
myślałem PW że już skończyłes
ide zaraz spać :-*

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
popatzr: jest kibic i kibol.
proste.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
sranie

i tak ta dyskusja czy polemika nic nie zmieni
kazdy ebdzie robił swoje
i dalej bedzie sie dzialo co ma sie dziać

np.to,ze zara spadam spac
miłych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić ?

Następny temat

dlugosc przerw miedzy cyklami

WHEY premium