SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywka na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Witam.Chcialbym przybrac troche na masie.Niestety niewiem jakie odzywki wybrac....
Moglibyscie mi pomuc w dokoaniu wyboru z posród setek suplementow?
Moje dane:

Waga 68kg
Wiek 16lat
Wzrost 170cm

Jezeli te informacje nie sa wystarczajace to tutaj jest odnosnik do mojej fotki.Moze to cos pomoze.
www.kawa1221.fotka.pl

Jesli chodzi o staz na silowny to niemam zadnego ale chodzilem na inne sporty:
Ponad rok na Boks i pol roku na Bjj ale zrobilem sobie przerwe na pare miesiecy w tym wakacje.

Po wakacjach chcem pochodzic na silowanie z pół roku a potem znowu wrucic do Bjj.

A i zapomanielm dodac, ze diety jako takiej niemam ale pije duzo wody,kefirów i ogolnie nabialu.Ogolnie poprostu zdrowo sie odzywiam.
Sporadycznie jem jakies chipsy czy slodycze.Czasami jeszcze cos sobie wypije ale to jest zadkoscia...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
jak nie masz diety to odżywki Ci nie pomogą, najpierw ułóż dietę daj do sprawdzenia w dziale odżywianie, ewentualnie jakieś braki możesz zastąpić gainerem/białkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Jakiekolwiek węglowodany w formie odzywki (gainer) brane bez siłowni mogą moim zdaniem bardzo łatwo zasilić tkankę tłuszczowa.

Nie ma sensu kupować odzywek, które są częścią diety i tak je traktuj (jako uzupełnienie jedzenia), jeżeli nie posiadasz zaplanowanego treningu .

Odzywki masowe (gainery) to taki ryż w formie proszku, tylko 10 razy droższy.

Jestem przeciwnikiem układania diet przez osoby totalnie nie w temacie...

najlepiej poczytaj zasady żywieniowe opisane w postach podwieszonych w dziale odżywiane i sie do nich stosuj. Potem tylko obserwuj organizm. I żongluj kaloriami...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-08-19 13:06:22

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Aha czyli mam rozumiec, ze w moim przypadku inwestowanie w jakie kolwiek odzywki to bez sensu?Moze prZYniesc wiecej szkud niz pozytku?
Czyli na sucho cwiczyc bez zadnych supli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
tak. oczywiscie z dobra dieta...i ladna dziewczyne masz:P

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
pisales ze dopiero po wakacjach idziesz na siłkę... stąd napisałem co napisałem...

Na początek trenuj na sucho i zachowuj przykazania żywieniowe (zasady) Im wiecej zasad przyswoisz i wprowadzisz do codziennego odżywiania tym lepsze efekty będziesz miał...

Jeżeli interesuje cie masa to skup się na kaloriach.

Dopiero jak jedząc dużo nie będziesz przybierał to pomyśl o odzywkach bo to po prostu dodatkowe kalorie w szybkiej i łatwej formie podania.

Równie ważny jest dobór treningu -odpowiedni dział.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
A no ladna,ladna:D
Ok to bede cwiczyl wg. twoich wskazowek.
Pozyjemy zobaczymy.
Dziekuje Ci za pomoc:*:*
Niedlugo sie odezwe jak z efektami i wogole:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie potrzeba ci odżywek. strata kasy. wystarczy rozsądne odzywianie i treningi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Brac???

Następny temat

dawkowanie no shotgun v3, synthesize

WHEY premium