SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednie danie o odpowiednim czasie:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
Witam
Planuje ułożyć dietę na redukcje tkanki tłuszczowej, zaznaczam że poczytałem sporo porad żywieniowych i mimo wszystko mam kilka pytań dotyczących posiłków przed i po treningowych.

14 30- posiłek przed treningowy. Co zjeść spora ilość białka czy węgle?
16-00- zaczynam wspomniany trening aerobowy. Pytanie co zjeść po treningu białko czy węgle? Przypominam celem jest redukcja :)

CZAS WOLNY :)

21-30 zaczynam trening wytrzymałościowy z duża ilością powtórzeń. Czytałem że kiedy dzień dobiega końca należy unikać węglowodanów ale jestem po treningu po którym zaraz idę spać i nie mam zielonego pojęcia w co uzupełnić swoją kolację by nie łapać tylko spalać tłuszcz.

Pierwszy raz układam diete redukcyjna dlatego nie wiem czego pozbawic potraw w okolicach treningowych.
Z góry dziekuję za odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Pytanie co zjeść po treningu białko czy węgle?

przeczytałeś sporo, a nie zwróciłeś uwagi na fakt, że białko ma być w każdym posiłku?

przed aero może być posiłek białko+tłuszcz
po aero dałbym już trochę ww

czemu siłownia tak późno? nie masz możliwości ćwiczyć wcześniej?
co to za trening? dużo powt to znaczy ile?

po siłce, nie ważne która to by była godzina, ww i białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
"przeczytałeś sporo, a nie zwróciłeś uwagi na fakt, że białko ma być w każdym posiłku?"
A gdzie napisałem ze białka ma nie być? Po prostu w nie ktorych przypadkach nie wiem czego stosować więcej.

"czemu siłownia tak późno? nie masz możliwości ćwiczyć wcześniej?
co to za trening? dużo powt to znaczy ile?"
Nie da rady.
A trening opiera się od 15 do 20 powtórzeń z 30 sekundowymi przerwami krótki ale intensywny.

"po siłce, nie ważne która to by była godzina, ww i białko"
A czy przypadkiem węgle przed snem nie spowodują rozwoju tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
A czy przypadkiem węgle przed snem nie spowodują rozwoju tłuszczu?

nie po treningu
zresztą to i tak jest bardziej zależne od bilansu kalorycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
Dzieki za szybko i dokładna odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1499
Vicorleone jaki masz poziom tłuszczu. W jakim cyklu czasowym rozplanowałeś redukcję? to jest bardzo ważne, bo jeśli chcesz się redukować przez więcej jak 6 tygodni, to musisz podejść do tego z głową. Nic na żywioł, bo będziesz z dietą musiał żyć z dnia na dzień.
Przed aerobami - hmm tu wypada Ci obiad - daj 50g ryżu i pierś kurzą. Nie jest to optymalny posilek ale tragedii nie ma.
Po aerobach proponuję carbo i coś wyrównującego poziom minerałów (nawadniającego). Następnie posiłek białkowy z umirakowaną ilością węgli około 40g ww.
Na wieczór zero węgli. Po treningu białko i spać. Ja na Twoim miejscu zmieniłbym kolejność ćwiczeń wytrzymałościowy w dzień, aeroby na wieczór.


pozdrawiam miwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
przed aero po kiego mu ww?
carbo to starta pieniędzy, po aero normalny posiłek z średnią ilością ww
po treningu ww są potrzebne, nie ważne o której godzinie trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
Zamierzam poświęcić cały miech przykładając się sumiennie do treningów i diety. Czy może pociągnąć do 6 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1499
Dlaczego carbo to strata pieniędzy!? I jakich pieniędzy? 60 zł za 4 kilo? Przestań. Jak zależy Ci na zachowaniu mięśni to BCAA to jest niezbędne minimum. Po wieczornych aerobach nie polecam ww, efekt będzie lepszy i szybszy.
6 tygodni możesz ciągnąć - to jest taki dobry czas. Dwa tygodnie na wprowadzenie i trzy tygodnie ostrej jazdy i tydzień na rozstresowanie organizmu.



pozdrawiam miwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Po wieczornych aerobach nie polecam ww, efekt będzie lepszy i szybszy.

no.. po aero!!

po siłowni ww! koniec kropka.

trza uzupełnić glikogen, wyprowadzić mięśnie w anabolizm i pozwolić się odbudować

a carbo to jest strata pieniędzy, bo jeżeli mamy możliwość zjeść normalny posiłek to po kiego? nie ważne ile kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1499
a carbo to jest strata pieniędzy, bo jeżeli mamy możliwość zjeść normalny posiłek to po kiego? nie ważne ile kosztuje

w celu odbudowy zasobów glikogenu do 20 minut po siłowni polecam wypić carbo oraz napój hipotoniczny dla nawodnienia organizmu. Zaszkodzić nie zaszkodzi, a korzyści są naprawdę znaczne, a włączając w to BCAA to już na pewno możemy dużo zyskać - np. to że utrata masy mięsniowej podczas redukcji będzie znikoma.


pozdrawiam miwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"CIĘŻKI" przypadek

Następny temat

dieta na mase, ektomorfik - do poprawy

WHEY premium