SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Wieczorem to dopiero powinno wskakiwac na wysokie obrotyhrhr tak wiec dbac jak najbardziej co by wowczas pompa nie nawalila i bylo dobre cisnienie-pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no i okazuje sie ze po redukcji rosna tez zdolnosci tworcze Poeta zostaniesz jak schudniesz jeszcze pare kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Słowem: redukcja dobra na wszystko

Dzisiaj trening klatki i bicepsów.
Było za***iście. Znowu dokładam obciążenie, przy jak najlepszej technice ruchu.
Dobra pompa, bo mono zaczyna działać.
Spojrzenie w lustro przed prysznicem - pełna satysfakcja.
Jestem Bogiem mogę wszystko !

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
i to mi sie podoba na ZIEMI JESTES BOGIEM I MOZESZ WSZYSTKO prawda w 100% ciekawe ze mono pompuje :D chyba to jest efekt chłoniecia wody do miesni ale tak czy siak miesnie wyglądają napewno estetyczniej :D

uwazaj jednak zeby zabardzo Cie niepodlało

Jakies aero po treningu jest ???? albo w dni nietreningowe????

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
... ciekawe ze mono pompuje :D chyba to jest efekt chłoniecia wody do miesni ale tak czy siak miesnie wyglądają napewno estetyczniej :D.

No musi coś w tym być skoro zauważam zmianę w pompowaniu mięśni na treningu. Dosłownie czuję jak mi skórę napina. Tak miałem i poprzednio na cyklu z mono. Więc jeśli nie to, to co ?
Bez kretki owszem, też jest pompa, ale nie taka, że np. przy treningu bicepsów nie mogę się za uchem podarapać

uwazaj jednak zeby zabardzo Cie niepodlało
Szczerze mówiąc, może i podlać. Nie zależy mi na definicji w tej chwili. Sezon plażowy zakończony, a na wiosnę i tak planuję redukcję. Oczywiście już nie taką jak była teraz z 97 kg . Ale liczę się z tymi 88kg, może nawet 90kg. W momencie gdyby mi się udało nabudować ze 2kg mięśni nawet kosztem pogorszenia sylwetki w zimie, to nie będę narzekał.
Te 7-8kg zejdę na wiosnę w 2m-ce. Teraz już wiem jak. Teraz jestem mądry

Jakies aero po treningu jest ???? albo w dni nietreningowe????

Szczerze mówiąc, nie. Ale tylko na chwilę. Tzn. myślę, że jeszcze tydzień lub 2. W momencie gdy wjadę już na docelowy poziom kalorii dla mnie, to wtedy dodam je po każdym tren. Myślę, że 15 min. będzie ok.

W tej chwili jestem zmęczony aero. Zmęczony bardziej psychicznie. Teraz preferuję ciężkie i powolne ruchy z większymi ciężarami

Przez te blisko 2 miesiące cyklu z mono będę ćwiczył pod kątem siły. Potem miesiąc przerwy od kretki i wtedy przy tej samej diecie zrobię sobie miesiąc lżejszy. Więcej powtórzeń, mniejsze ciężary.
A po miesiącu wrócę do tego co teraz jest i spróbuję CP. Taki mam zarys planu.

Poza tym w planach od października mam jeszcze jedną rzecz. Tak jak wcześniej powtarzałem, wiele rzeczy muszę spróbować na sobie i wyrobić sobie sam opinię. Toteż od października chcę spróbować HMB, ale w dawce min.4g dziennie. I tak przez min. 3m-ce. Potem będę mógł się wypowiadać.

Miałem już doświadczenie tego typu z TT z Aminostara. Też produkt dyskusyjny, ale u mnie zadziałał. Fakt, że w dawce większej o kilka razy Ale widać było i czuć jego działanie.
Teraz pora na HBM przyjdzie.

A póki co na dzień dzisiejszy oprócz mono 10g, na czczo biorę 1g tauryny i Dibencozide M. 1 kaps., po treningu 1g tauryny i przed snem 1kaps. Dibencozide M.
Pożyjemy zobaczymy. Mam porównanie do poprzedniego cyklu z mono, gdzie tego nie połykałem. Jeśli nie będzie różnicy to temat oleję raz na zawsze.

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-09-11 09:39:43

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Jestes zmeczony aero?Zapodaj cos na efce to zobaczysz jakie checi sa hrhr.Co do hmb to z checia dowiem sie jakie efekty u Ciebie.Kilka lat temu sam stosowalem to i to nawet dlugo i sam nie moge jasno powiedziec czy to cos mi dalo poza odchudzeniem portfela gdyz cala mase innych supli tez bralem.pozdro
ps.Sprawdz ile glutaminy ma Twoje bialko-jak malo to moze warto zainwestowac w ten suplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Odnośnie HMB mhmm jak ci aksy nei szkoda

choć jeśli masz zamiar brać rpzez 3 miechy dawki większe niż sugerowany i do tego nic innego (nie mówię tu o prozdrowotnych itepe) to będzie to ciekawe


jakiej firmy mono masz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Hm... no szkoda, nie szkoda. Znam kilka osób ze starej szkoły, tzn. sprzed 10lat, którzy wtedy brali HMB jak pojawiło się na rynku i było "cudem" świata. Oni chwalą go. Spróbuję, wyrobię sobie opinię. Tak jak spróbowałem l-karnityny w dawce ok.4g dziennie.

Mono mam z Vitalmaxa. Co ciekawe, może to kwestia mojego organizmu, ale kiedyś próbowałem MC z Olimpu i nie odczułem totalnie nic. Zero ich działania. Na Vitalu zrobiłem już 1 cykl i był masiakrą Więc tego się trzymam.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
Mag69 efka to nie checi jesli jest zmeczony aero to niech odpusci na jakis 1-2 tyg pozniej tak jak pisał 15 min po treningu bedzie sii nawet lepszym rozwiązaniem byłoby w nietreningowe po 20 min potruchtac ale wiadomo nie kazdy ma czas dlatego opcja 15 min po treningu jest idealna :D

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
I tak też właśnie zrobię. W NT nie mam czasu. Są inne zajęcia.
A Efka to moją sąsiadka i tylko taką efkę będę znał.


A właśnie. Co sądzicie, jakbym co 3-4 tyg. walnął w siebie ładowanie węgli przez weekend ? Tak z 2500kcal na 4000kcal przez 48h ?
Chciałbym też dietą czasami zaskoczyć organizm...


Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-09-11 11:09:52

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

WHEY premium