SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki do 100 zł/mies

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
witam!:)

Z racji tego , że nie mam możliwosci na odpowiednią dietę postanowiłem zainwestować w suplementy,bo jak każdemu zależy mi na masie Trenuje już prawie rok i zamiast przyrać na masie ja chudne;/
Mam pewne zastrzeżenia i chciałbym je wyjaśnić(a właściwie prosić,zebyscie Wy mi pomogli :) )odpowiedzieć na kilka pytan...

1. Czy jest możliwe wyposarzenie się w suple inwestując od 50 do 100 zł miesięcznie?

2. Co radzicie na początek ?:)

3. Czy są jakieś efekty uboczne ?

4. Czy, żeby trenować z suplami potrzebna jest profesjonala siłownia??

z góry dziękuje za odpowiedź
pomoc = sog
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
P4TR Nr.1 zaczniesz pracować to dowiesz się co to znaczy brak możliwości zjedzenia czegoś normalnego ze względu na natłok obowiązków. Ja mam często takie okresy dwa razy w roku. Wtedy shake jest jak znalazł. 1-2 minuty i wracam do pracy. Siedzisz w pracy od 7.30 do 20 i nie masz czasu wyszczać się, wysrać, napić kawy, a co dopiero mówić o zjedzeniu czegoś co zajmuje 20-30 minut. To jest fizycznie nie możliwe.
Dobrze mówisz. Wydaje Ci się. Dietę mam i trzymam. Nie będę jednak przerywał roboty na siłę, bo chcę ją skończyć i wrócić wcześniej do domu. Shake jest smaczny, pełnowartościowy i jako zastępca jednego posiłku dziennie jest jak najbardziej ok.
Nie wiem też jak można długo nie wytrzymać zastępując JEDEN posiłek dziennie szejkiem. Szczególnie jeśli jest to mieszanka. Zapycha. Wielu z nas (w tym ja) jechało tutaj Velocity Diet, gdzie przez 8 tygodni jedziesz na samym proszku! I może mi powiesz, że efektu nie ma? Jest i to ogromny.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-10-15 07:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Nie stać cię na dietę, ale stać cię na suplementy? Ogarnij się człowieku, dieta to podstawa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
1 . Jest możliwe
2. Bez diety suple zbyt wiele nie dają :P na początek radzę jechać na sucho jedynie białko itp w celu uzupełnienia braków w diecie + jakieś witaminki
3.Nie nie ma
4.Nie . wystarczy podstawowy sprzęt : hantle,sztanga,ławeczka i ogólna znajomość ćwiczeń które możesz wykonywać na tym sprzęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4126
ja zamówiłem sobie Trec Mass XXL, czytałem że podobno dobry, efektów ubocznych brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
cedrek ,ale za 100 zł nie zrobisz porządnej diety, wiec lepiej zaiwestować w cos jako uzupełnienie ,ale rozumiem i szanuje Twoją opinie:)

Chodzi mi o suple ,zeby przybrać na masie,a nie być grubym,bo mam tkn. zastój i zaczynam chudnąc.

PS: Diete mam jako taką ,ale taka "swojska" , więc chce ją "urozmaicić":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
kup kurczaka na uzupelnienie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2028
wylicz swoje btw i ułóż sobie dietke nie mosi byc jakas super i droga ;p wejdz sobie w
[https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html] i wylicz z niej btw pozniej swoje btw odejmij od btw z diety i wynik zastąp odzywkom polecam ostrowie wpc 80
;p

"No pain, no gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4126
dokładnie, ostrowia jest tania ale podobno smak niezbyt ale jak na mały budżet patrz mój jest w sam raz, jednym łyczkiem i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
quwa idziesz z rodzicami na zakupy to wrzuc jakies dodatkowe cycki, jakis twarog, ryz kosztuje srednio 1.60 w biedrach i innych, nie ma zadnego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Widzę,że nie każdy mnie zrozumiał ,więc troszke objasnie: Mieszkam na wsi , zarowno trening na profesjonalnej siłowni jak i dieta nie za bardzo jest tu możliwa:)
Lepsze chyba suple niż dieta z chleba i mleka co nie? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
w ogole doradzacie mu kupowanie gejnerow itd, a nikt nie wspomnial ze nie moze sie odzywiac caly dzien na bialku, poza tym to sa groszowe sprawy miedzy cena porcji bialka, a porcji kurczaka.
no i oczywiscie nie tylko bialko musisz dostarczac, pewnie jako zrodlo tluszczy to olej kujawski za 3,5, bo oliwa kosztuje 10zl

jakbys napisal ze mieszkasz na wsi i nie masz lodowki to tak, dieta nie jest mozliwa, a tak to w czym problem? tym bardziej ze pewnie dojezdzasz do szkoly/pracy/znajomych itd.

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2009-10-13 23:18:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna mono od vitalmax

Następny temat

Boostery azotu a sporty wytrzymałościowe

WHEY premium