SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie efekty fotki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
Przepraszam, źle się wysłowiłem- JA jestem aktualnie 5 w piatym dniu treningu i widze duzy efekt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
to ile moge miec bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Straszny masz ten brzuch. Duży ten bf będzie...
Diete trzymasz?
Treningi też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A ja skończyłem Weidera i bym się szczególnie nie podniecał...

BF policzysz sobie na www.fittogether.net

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2007-12-08 23:45:17

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie zajmuj się ******łami i wyliczeniami BF, wagą itp itd tylko patrz wizualnie na wygląd sylwetki.

postęp jest bardzo widoczny. Teraz będzie coraz trudniej

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1040
Jeśli chodzi o zapasy na brzuchu to wiadomo że schodzą najtrudniej ale ja polecam pas neoprenowy zakładany przy każdym treningu.
Ja jak się redukowałem to zakładałem płaszcz przeciwdeszczowy do tego parę bluz w czasie treningu a po 40-60min parę kilo lżejszy.
Ale musi być do tego dieta bo mięso poleci i trening z krótkimi przerwami a wyglądało to tak
siłownia-poniedziałek(całe ciało 5serix15powtórzeń 30s przerwy)
aeroby-wtorek
siłownia-środa(całe ciało 4seriex10powtórzeń 1min przerwy)
aeroby-czwartek
siłownia-piątek(całe ciało 3seriex5powtórzeń 1,5min przerwy)
aeroby-sobota
wolne-niedziela
I z czystym sumieniem mogę powiedzieć że taki rozkład w tygodniu gwarantuje efekty i tu dodam co może nie zdziwić bez jakichkolwiek odżywek nawet witamin siła szła a waga w dół.Ale ten trening jest wyczerpujący więc trzeba reagowac na oznaki przetrenowania i jak trzeba to sobie odpuszczamy na parę dni.
Jeśli ktoś będzie chciał sprobować tego treningu to napiszę coś więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1040
Jeśli chodzi o 6weidera to według mnie bez diety nie będzie żadnych efektów a wysiłek jest niemały w tym treningu więc lepiej zastosować dietę i do tego zwykły trening brzucha,a efekty też będą widoczne.
Jeśli ktoś wieży że dzięki katowaniu brzucha zrobi kostkę to się myli i znowu napiszę dieta,aeroby,trening w takiej kolejności a wracając do kratki na brzuchu dużo zależy od genetyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Na oko masz na pewno ponad 20% BF ,ale sie nie martw ja zaczynałem od jakieś 30%BF (teraz lekko poniżej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
myslicie ze da sie z tego zrobic kratke przez te 7 miechow pozostalych do wakacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
na fotce pas jest nie wiecej niz 80 to ile bym musial miec 70?:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lydki

Następny temat

W caly swiat

WHEY premium