SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻY, SPĘCZNIAŁY BRZUCH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Witam.

Mam taki problem : mianowicie mam tkankę tłuszczową na brzuchu, poza tym ten brzuch nie jest tylko zalany tłuszczem ale jest jeszcze taki jakby spęczniały, wzdęty. Odstawiłem 2 miesiące temu wszelkie napoje gazowane. jadłem często ale małe posiłki, choć nie zawsze się to udawało. Czasami mam wpadki i zdarza mi się najeść ciężkostrawnych rzeczy na noc. Piję 3 litry wody dziennie, niegazowanej oczywiście. Poradźcie co jeszcze mam robić żeby mi ten brzuch tak nie sterczał bo wyglądam jak w 9 miesiącu ciąży :(

Co do tkanki tłuszczowej to wiem że robię za mało aerobów ale to z tym się wezmę w garść, zacznę trenować aeroby 5 razy w tygodniu.

Tylko co z tym wzdętym brzuchem ?? Może brać espumisan na wzdęcia ??

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
masz typowe objawy wzdęć czy brzuch jestjedynie wywalony do przodu?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3068
Musisz sobie pierdnąć.Naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdjęcie by nam pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Tak Koniu. jest wzdęty do przodu i zaczyna się to wysoko, no normalnie to tak wygląda jak w ciąży. Po bokach mam tylko tkankę tłuszczową. Może pić jakieś herbaty łagodzące wzdęcia, espumisan, może za dużo w siebie wlewam wody, za dużo jem ??

Zmieniony przez - Rufi190 w dniu 2011-06-21 22:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ile białka jesz? błonnika? wklej diete z jednego dnia jak mozesz

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Rano o 9:00 6 kromek chleba graham z masłem i szynką lub serem żółtym, itp.( w pracy )

12:00 to samo co powyżej ( w pracy )

15:00 obiad, bardzo często jest to spaghetti z dużą ilością sera żółtego i mięsa, lub ryż z kurczakiem, albo kasza gryczana z wołowiną, jest tego zazwyczaj tak dużo że jak zjem to mi nieźle brzuch wypycha, muszę tak z godzinkę poleżeć w pozycji półleżącej żeby iść na np. rower.

21:00 kurczak z grilla, lub z patelni z ryżem brązowym

Do tego wypijam ok 3 - 4 litrów wody nie gazowanej dziennie.

Pozdrawiam Rufi

Zmieniony przez - Rufi190 w dniu 2011-06-23 11:10:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta do smieci. dobierz wartosciowe produkty, oblicz kcal, BTW a problem zapewne zniknie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
przyczynę oponki znam, ale skąd to ciągłe wzdęcie ? jedynie jak długo nie jem, np. rano to mam w miare płaski brzuch ale w ciągu dnia cały czas mam wydęty że już nie wspomne jak się najem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3068
Ja miałem wydęty brzuch gdy spożywałem za dużo węgli,a za mało warzyw i zdrowych tłuszczy.A dieta faktycznie do bani.Wydaje mi się że zatrzymują ci się gazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
To, że po jedzeniu masz wypchany brzuch to normalna sprawa. W ciągu dnia człowiek o Twojej wadze może 'przytyć' z 5kg - myślisz, że gdzie to się chowa?

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Abs czy A6w ?

Następny temat

Nietypowe pytania.

WHEY premium