SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu, pomoc, porady

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
Witam, na wstępie dodam, że mam 16,5 lat. Waże 88 kg przy wzroście 179cm. Od 2 lat ćwiczyłem na siłowni planami FBW, SPLIT, biegałem, sporty walki. Lecz od tego roku chce wziąć się na poważnie za to. Tzn. z dietą, z dobrym planem treningowym. Ćwiczę w domu, mam płaską ławke z wyciągiem górnym, sztange prostą, sztangielki, ławka do brzuszków, drążek. Planuje do tego jeszcze biegać. Myślałem nad porannym bieganiem przed szkołą, co o tym myślicie? Biegałbym co 2 dni, chyba że się tak w to wciągne, że będę chciał codziennie. Na siłowni chciałbym ćwiczyć 3-4 dni. Nie chce tylko przerzucać ciężary, lecz połączyć to z drążkiem, pompkami, typu kalestenika. Mielibyście jakieś propozycje do takiego treningu? Jak go rozłożyć? Celem miałby być wzrost siły oraz masy mięśniowej. Bieganie miałoby na celu spalenie tkanki tłuszczowej oraz dla przyjemności. Poranne bieganie dobrze na mnie wpływa. Myślę jeszcze o kreatynie, teraz tu dylemat czy monohydrant, czy jabłczan? Z góry dziękuję za pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nie do konca rozumiem opisu w pierwszym poscie, ty cwiczysz caly czas czy wracasz po jakiejs przerwie? bo jak cwiczysz caly czas to mozesz sobie dorzucic to bieganie, jednak na zime bym sie wstrzymal i poczekal do wiosny.
jezeli wracasz po przerwie i chcesz nagle tyle rzeczy robic, to wkoncu sie zajedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
parsklem smiechem jak zobaczylem sklad diety, ilosc kalorii i planowana aktywnosc fizyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
przepraszam to stara dieta zaraz dodam aktualną, pomyliłem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
Zły plik po prostu zaznaczyłęm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
dietę pokaż w dziale odżywanie,tam spece ocenią.
Okiem niespeca Ci powiem że Twoja ilośc kalorii i ilosć białka to jakiś koszmar.

Co do krety, jak wracasz po przerwie to pki co możesz sobie darować.
Potem przy dopiętej diecie możesz wziąć monohydrat

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no napewno te kanapki sa do wymiany, ja bym wywalil ten caly jeden posilek co ma 1617 kcal. jak tak bedziesz zrec to ladnie sie zalejesz smalcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
Hmm a co proponujecie zamist tych posiłków? Bo 2 i 3 posiłek to samo. Jakieś orzechy może? Czy kepiej omlet z wieczora przygotować i na zimno wszamać na przerwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jak wywalisz jeden z tych posilkow to moim zdaniem styknie. bedziesz mial 3500 kcal i to by byla baza do ktorej potem bedziesz dokladal kcal. ja przy tej wadze jakos tak jadlem (3,5k) i to dla mnie bylo optymalne

ale jezeli koniecznie chcesz cos zjesc, to ja bym stawial na kurczaka z ryzem, posilek mniej kaloryczny ale bardziej wydajny jesli chodzi o makroskladniki i ich jakosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
A co myślisz nad białkiem? Czy nie warto? Może taki mały szejk domowej roboty (twaróg chudy biały, banan, mleko) zamiast tych kanapek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
moim zdaniem bialka to masz o polowe za duzo, 200g max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
A co z tym treningiem? Normalny 3 dniowy+biegi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy trening'

Następny temat

Dolne Skośne

WHEY premium