SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie cieniasa (mnie) :-D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1248
ektomorficzny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
diboib, osesek nie trenowaliscie wiec sie nie wypowiadajcie

jak nie wierzycie to sie zapytajcie kazdego kajakrza który sie powaznie zajmuje treningiem

ps. dociera do was ze kajakarstwo to nie kulturystyka?
ps.2 diboib skoro tak sztywno trzymasz sie teorii, jak wyjasnisz moje wyniki silowe?...rosną a masa stoi?
niech zgadne....napiszesz "niemozliwe, sciemniasz" hehehe


Zmieniony przez - daro_85 w dniu 2005-08-10 23:03:50

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939
kulturyści mają na celu rozbudowę mięśni, efekt wizualny. kajakarze czy przedstawiciele innych dyscyplin dążą do czegoś innego, więc inaczej trenują. podobnie jak kulturyści potrafią dojść dzięki ciężkiej pracy do oczekiwanych efektów (wygląd; plus oczywiście 'przy okazji' w jakimś zakresie siła), tak i inni dochodzą do swoich celów.
te wszystkie pełne niedowierzania komentarze są zrozumiałe, bo na gruncie WASZEJ wiedzy (i nikogo tu nie mam zamiaru obrazić, ja pewnie dużo mniej wiem o separacji, gęstości itp niż kulturyści) takie wyniki są niemożliwe i żeby je osiągnąć trzeba być o wiele większym. Macie rację, ale pod warunkiem, że stosujecie trening kulturystyczny. Wtedy dojście do podanych wyżej wyników zajmuje więcej czasu i więcej piersi z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2124
"piersi z kurczaka".. wiecej koxu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 697
DAWNO tu nie zaglądałem...
Ciesze sie, ze jednak kilka osób mnie zrozumialo!!! to wlasnie ONI podejrzewam, wiedzą więcej o sporcie (niekoniecznie kulturystyce) niż ci którzy krytykowali moje wyniki i je podważali. POZDRO i zalegle SOGi wiadomo dla kogo

===>>Pij mleko-bedziesz kaleką!!!<<==
===>> Jedz koks-bedziesz spox<<===

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
"pauleq przyjdz do nas na trening, a przekonasz sie ze "chudsi" ale starsi ode mnie wyciskają podejrzewam więcej niż ty"

zdziwil bys sie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
cienias z ciebie moj bar majacy 15 lat w ogole nie cwiczy kiedys cwiczyl ale to tak dla siebie ma w bicu 35 w klacie okolo 102 wazy 70 kg i wyglada lepiej niz ty ale na klate 75 weznie a marty 95 niew ierze w twoje osiagniecia i tak zadna laska na ciebie nie poleci jak jej taki bajer bedziesz wciskal wygladasz na 13-latka z kompleksami a plecy moze masz takie od urodzenia nie wiem albo z twojej winy asd n/c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130


ale Cie dziewczyna pojechala =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2124
LOL tragedia ja bym nawet nie powiedział że ty kajakiem pływasz..
napiąłeś sie i tyle.. a bez tego to decha jak nic na ulicy jak bym cie zobaczyl.. to chyba skrojonego z telefonu i kasy nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2124
****a "Sory chłopaki ale typowi kulturysci (z całym szacunkiem dla nich) mają bardzo słabe wyniki silowe, wytrzymałosciowe, dynamiczne i jakie sobie jeszcze wymyslicie - w porównaniu " tym to mnie roz***ałeś.. nie kazdy kulturysta to sterydziaz.. ja naprzykład propaguje ruchliwy tryb życia i każdy z nas wie ze przy pakowaniu przydają się areoby.. by przyzwyczaić się do nowej wagi ciała..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po redukcji:)

Następny temat

ocencie mnie :) i pomozcie

WHEY premium