SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obtłuszczona dolna klata

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 416
Theunbeliv --> mysle ze poprawa jest, bo moze tego az tak nie widać, ale duzo sie zmieniłeś.. mysle ze jak utrzymasz taką diete i treningi to będzie ok.. ja też z tym walcze..troche widac poprawe, ale ciągle nie jest to to co bym chcial, więc wiem co to za ból..
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1282
niedługo nowe fotki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
wyciskanie na skosie głową w góre ... tylko ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 416
hmm, powiedz mi dlaczego na skosie w góre? myslałem ze dół trzeba ćwiczyć zeby wyrzezbić i wypalić ten tłuszcz..choć słyszałem taką teorię ze zeby wizualnie poprawić wygląd to ćwiczy się góre...o to chodzi?
a z takich "domowych" metod co byscie polecili? bo na siłownie to moge pochodzić dopiero w sierpniu:/ .. lipiec mam cały zajęty, a teraz w szkole przesrane.
robię pompki w wąskim rozstawieniu..no i podciągniecia bo mam drązek...
co polecacie jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 379 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1250
Andrew Ty nie masz problemów z tłuszczem na klacie, tylko z "ABM" !! (Absolutny Brak Masy) Zacznij chodzic na siłownie, bo w domu tego nie załatwisz... Pozdrawiam.

PS: Wąski ropzstaw rąk jest na triceps, nie klatke.

http://www.sfd.pl/temat262068/ - Barki&Plecy by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat269838/ - Klata by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat270595/ - Nogi by Czawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Andrew każdy trening przy ujemnym bilansie przyniesie spalanie tłuszczu , choćby by to było mycie się

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po drugie panowie nie przesadzajcie ze chłopak żle wygląda bo wygląda dobrze , klatka jest a że nie jest idealna bo chłop genetyki nie ma to nie ma co jest nieźle , trzymaj kolege diete i trening bo poprawa jest duża , wygląda ze klata jest większa i mniej zafecona

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 416
hmm.. to z tą poprawą to było do mnie? bo tak dla ścisłości dodam ze te fotki na początku są zupełnie kogoś innego ja tylko dorzuciłem swoje bo mam ten sam problem... ale dzięki ze mnie nie zjechałes jak trainhard.

wiecie mam 17lat, zawsze byłem maly i gruby.. jakis rok temu wyskoczyłem w góre no ale ten tłuszcz został..postanowiłem to zmienić, zacząc sie ruszać i zdrowiej odzywiać.
Ale poczytałem tu troche (w sumie zawsze miałem skłonność do odkładania tłuszczu na klatce) i zaciekawił mnie temat lipomastii bo wszystkie objawy pasują do mnie - najbardziej zafeciała klatka, miekka kasystencja..no co sie bede rozpisywał..to nie rozmowy w toku, wiecie jak jest.

dlatego co polecacie? narazie tak w domu co mozna robić?... a od wakacji będe miał kase to moge sie pobawić w jakies thermale czy potem coś na zbudowanie masy(siłownia obok mnie jest w remoncie i otwierają w polowie lipca)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 416


dorzuce jeszcze fotki:
trainhard--> jesteś pewny ze nie mam tłuszczu na klatce?

no tak to sie prezentuje... chociaz na real to w/g mnie wychodzi gorzej(np imo strasznie widać to przez koszulke takie 2 punkty odstające)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Andrew-nie jest tak zle, chociaz przyznam -troche tluszczu jest, a masy tez cos tam za wiele nie widze

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o plan

Następny temat

Efektywny trening brzucha

forma lato