SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciazenie kolan

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Wiem ze juz byl tutaj podobny temamt, jednak nie bylo tam jednoznacznej odpowiedzi. A moja pytanie to, ktore style bardziej obciazaja kolana ? chwytane czy uderzane ? W tym poscie ktory czytalem zdania byly podzielone. Z gory dzieki za odpowiedz.

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
a tak btw - czytałem że Keanu Reeves ma kompletnie zniszczone kolana po 3 Martixach. artykuł na któryms portalu informacyjnym pod tytułem Matrix: dewastacja. forsowne ćwiczenia wyłażą mu bokiem. ciekawe, czy pozwie producenta? zarobiłby dwa razy na tym samym filmie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
obciążenia w sensie dużych ciężarów - chwytane
obtłuczenia - uderzane
przeprosty - dzwignie w chwytanych, kopanie w powietrze w uderzanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Stluczenia zdarzaja sie rowniez w chwytanych, walka na ziemi itp. W stylach uderzanych olbrzymie obciazenie przy rozciaganiu, wtedy wlasnie kolana najbardziej dostaja w tylek.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1726
trenowalem przez 4 lata Judo, i mialem problemy z kolanami ktore i tak do dzis z lekka odczówam, bolaly podczas biegania albo nawet jak duzo chodzilem,

"Umiesz liczyć, licz na siebie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Bo ja wlasnie mam problem z kolanem (trenuje combat-kalaki) i wlasnie zastanawialem sie czy cos chwytanego nie bylo by lepsze dla mojego kolana. No ale widze w sumie ze i tu i tu kolana sa mocno obciazone. Dzieki za odpowiedzi

Zmieniony przez - ChudyCK w dniu 2005-10-31 23:54:24

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
Mnie ostatnio kolano boli od strzelania na nogi w zapasach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9261
radarynka,a co to jest strzelanie na nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
Strzał na noge, to taki chwyt aby powalic przeciwnika łapiąc go za nogi/ę. Wystawiasz swoją nogę do przodu, i ta noga ma się zgiąć aby kolano dotkneło maty, drugą nogę wtedy szybko posuwasz do przodu przed pierwszą noge i w tym samym czasie lapiesz przeciwnika za noge/nogi. Wtedy możesz wstać z jego nogą, przewalić go na miejscu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No przy wejsciu w nogi, kolana dostaja niezle wpierdy, najgorzej jak schodzisz uginasz i spadasz z niezla predkoscia kolanem na mate:-/, ja probowalem wchodzic zeby sie uginac maksymalnie ale unikac zetkniecia kolana z mata, ale nie da rady.Przyznaje racje, to ladnie obciaza kolana.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4858
to kupcie se może ochraniacze takie jak do siatkówki

Duży i dobry zawsze wygra z małym i złym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Mam takie.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę się poboksować z kumplem - które rękawice

Następny temat

Tonfa

WHEY premium