SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bole kolan / rowerek na czczo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
mam problem od tygodnia mam rowerek stacjonarny na ktorym jezdze co 2 dni 0,5h wieczorem (2h po kolacji) chcialam jednak jezdzic rano na czczo i raz tak zrobilam jezdzilam 30 min ale popoludniu zaczely mnie strasznie bolec kolana (tak jakby ktos mi lod do kolan przykladal taki bol w kosciach) to samo powturzylo sie drugiego dnia gdy cwiczylam na czczo... zalezy mi na redukcji tkanki tluszczowej mam juz ulozona diete ale brakuje mi areobow... tzn nie wiem jak cwiczyc o ktorej godzinie... czy zaprzestac cwiczyc rano na czczo?(podobno najbardziej efektywne) jesli tak to o jakiej poze mam cwiczyc i ile czasu po posilku... mam jeszcze mozliwosc cwiczenia 4h po obiedzie(gdy wracam do domu po wykladach)ale ile czasu po tym treningu mam zjesc kolacje... bede wdzieczna za kazda rade

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Najlepiej jeszdzic oczywiscie rano. Napisz os wiecej o tym bolu kolan, poniewaz nie zabardzo rozumiem przyczyne tego ze wystepije on jedynie po porannych aerobach. Sprobuj moze mniejszego obciazenia na rowerku a potem napisz cos wiecej.

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
obciazenie mam najmniejsze!a ten bol hmmm nie wiem czy znasz takie uczucie jak dlugo trzymasz lod w dloni czujesz jakby bol w kosciach w szpiku i takie uczucie mam min. w kolanach Ciezko to opisac ... ale nie wystepuje on bezposrednio po porannych areobach zaczyna sie to 3-4 h po nich i nasila ale na drugi dzien jest juz ok...

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niunia SS, wiem o jakim bolu mowisz, znam go. Nie chce Cie martwic, ale ja czuje dokladnie to samo, gdy mam atak... reumatyzmu. Moze jest tak, ze w nocy nogi Ci troszke zmarzna i daje to taki nieciekawy efekt. Mam jednak szczera nadzieje, ze nie mam racji z tym reumatyzmem...
3maj sie cieplutko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
No to już jakbyś sama sobie odpowiedziała, że trzeba stosować coś rozgrzewającego np. Deep Heat w sprayu. Jeśli nigdy nie było takich objawów, to reakcja adaptacyjna do nowego obciażenia.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 333
a uprawiasz jakiś sport? jeśli nie trenujesz/trenowałaś niczego intensywnie to jest to bardzo dziwne że od samego rowerka bolą cie kolana. z tego co wiem taka lekka aktywnośc ruchowa jest bardzo dobra dla stawów, a dodatkowo na rowerku kolana nie są narażone na zbytnie przeciążenia.
jednak żeby mieć całkowitą pewność o co chodzi musisz się przejść do lekarza, ciężko jest wyleczyć się przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
eh nie uprawialam zadnego sportu wczesniej... nawet na w-f nie chodzilam bo choruje na padaczke i musialam byc zwolniona teraz w czasie studiow juz chodze na areobik w ramach w-f jedynie co... codzienie chodze 2kg na autobus i spowrotem czyli 4kg aha na rowerku mam najnizsze obciazenie i jezdze z predkoscia 31km/h

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 333
idź do lekarza - to może być cokolwiek, nie ryzykuj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
Ból kolan może być związany z nieprawidłowym ułożeniem na rowerze. Nie wiem o jakim rowerze dokładnie mówisz, ale jeśli jeździ się na nim tylko na siedząco to wskazane jest małe obciążenie, ale jeźeli jest to profesjonalny rower do jazdy równiez na stojąco to nie możesz jeździć na najmniejszym obciążeniu. Ja sama jeśździłam na sopinningu około pół roku i dorobiłam się ubytku w kolanie, więc moim zdaniem jeśli ból będzie długotrwały ( i nie reumatyczny) musisz zgłosić sie do lekara i zrezygnować z każdego rodzaju aerobów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST i dieta!

Następny temat

"zielony"-zdobywa wiedze :)

WHEY premium