SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzmacnianie pięści, łokci i kolan

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 574
Witajcie! Chciałbym was prosić o radę jak skutecznie wzmacniać wytrzymałość pięści, kolan i łokci? Żeby w chwili zadania ciosu nie groził nam jakiś poważny uraz, typu złamania łokcia..

Wiem że na pewno do pieści można zaliczyć pompki na kostkach ale co jeszcze?

Wiem że pewnie to mogło się pojawić już na forum, ale tutaj jest tyle tematów że nie dziwcie się zę cięzko jest sie połapać

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Wtedy to było karate bodajże Kyokushin na jakichś 2 trenignach właśnie takie seryjki za każdego bluzga się pykało tzn ja pykałem

Ale powiem Ci, że to mnie czegos nauczyło
Od tamtej pory przed wiązanką bluzgów upewniałem się czy sensei jesy wystarczająco daleko aby tego nie słyszał

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Co to cholera za moda z tym całym "wzmacnianiem"??

Nie ma czegoś takiego, jak "wzmacnianie", jest jedynie "przyzwyczajenie sie do pewnego poziomu bólu" Wniosek: sparingi, sparingi, sparingi! I okopywanie sie, które pozwoli w końcu na to, że w pewnym momencie ból temu towarzyszący zacznie być ignorowany.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 574
Można też tak to nazwać. Ale mi nie chodzi raczej o sparingi a takie sposoby dostepne dla każdego, np. pompki na kostkach, o takiego typu rzeczy mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Tak jak napisała Lady - sparingi, do tego trening z workiem, tarczami - to wszystko spowoduje że nasz organizm przygotuje się do tego typu wysiłku czy obciążeń. A przed złamaniem łokcia uchroni Cię chyba tylko odpowiednio wykonana technika + rozgrzewka

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Kości się nie wzmocni.
Stawy wzmocnisz treningiem siłowym.
Do bólu przyzwyczaisz się w walce.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
Kolana - klęczenie na grochu
Pięści - pompki na kostkach
Łokcie - czołganie na łokciach
Piszczele - wałek i łyżka

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
BaNgOuT podał całkiem sensowną rozpiskę, jednak by podany przez niego trening piszczeli był skuteczny, trzeba owe piszczele uprzednio natrzeć octem.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
weźcie, bo jeszcze ktoś uwierzy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
utwardzić pięści to tam pompki na kostkach ale co do reszty to nie wiem ale te cudowne metody z octem łyżką i wałkiem to chyba nikt nie stosuje na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
SOG za klęczenie na grochu

Możesz jeszcze połupać głową w ścianę. Bo co będzie jak uderzysz kogoś "ze łba" i zwichniesz sobie czoło?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłka + SW (2 opcje)

Następny temat

Ból nadgarsta podczas uderzania w rękawicy...

WHEY premium