SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSK Specjalne Zadanie - rwanie siłowe

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
_Szajba_
To nie paski, tylko opaski na nadgarstki Dają3% do siły i 7% do wyglądu.
Nie mam pasków i nigdy ich nie używałem, paski są dla kobiet i do spodni


Powiedz to Klokov-owi albo każdemu kto zarzuca 2x BW nad głowę

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gwid
_Szajba_
To nie paski, tylko opaski na nadgarstki Dają3% do siły i 7% do wyglądu.
Nie mam pasków i nigdy ich nie używałem, paski są dla kobiet i do spodni


Powiedz to Klokov-owi albo każdemu kto zarzuca 2x BW nad głowę


Nie widziałem Cię Gwidzie w konkursie "Siła Chwytu" we wrześniu ubiegłego roku. Używasz pasków?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 34 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17278
Swoją drogą obserwując tych ciężarowców, którzy osiągnęli wiele i dzisiaj dzielą się wiedzą widać ogromne różnice w podejściu do przysiadów i wielu innych ćwiczeń w porównaniu do klasyki z siłowni:) Ja akurat kupuje ich podejście i od dość długiego czasu w tych kanonach staram się trenować i mogę powiedzieć teraz, że warto z tego czerpać:) Ja widzę korzyści:)

- ustawienie nóg
- podsiady
- sprężynowanie
- mobilność góry
- stosunek przysiadów front do back
- ilość treningów mięśni ud w tygodniu
- ćwiczenia pochodne martwego ciągu



Zmieniony przez - shogooon w dniu 2017-07-28 11:34:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
To się Towarzystwo ruszyło pod koniec konkursu.

Iti-szerszy chwyt-bo to rwanie :)


Szajba-myślisz,że oglądanie godzinnego filmu, gościa ,co robi rwanie siłowe to taka atrakcja? :)

Po drugie-tu chodzi o siłę ,dynamikę,pracę beztlenową,wzmocnienie i rozwój mięśni a nie ciągłą pracę tlenową bez tych bonusów :)


Rafał-ja w nidzielę spróbuję atak na rekord -a Ty ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2017-07-28 14:27:30

Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2017-07-28 14:28:00

Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2017-07-28 14:28:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
masti

Szajba-myślisz,że oglądanie godzinnego filmu, gościa ,co robi rwanie siłowe to taka atrakcja? :)


Gdyby ktoś kazał mi wybierać pomiędzy Mulholland Drive w reżyserii Davida Lyncha, a godziną z rwaniem siłowym, wybrałbym to drugie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No ja zaliczylem wszystkie osk wiek 53 lata,mlodziez wstydzcie sie



Zapomnialem.dodac waga.59,5 kg


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-07-29 12:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
Drazekm fajnie -ale sztangę trzeba odkładać na ziemie -ochrona kręgosłupa .

A wynik zrobiłeś jak Kebul - 1 .

Zadziwiające!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Niestety nie moge odkladac wlasciciel silowni wyzywa na uderzanie o posadzke i czuje ze przez jakis czas odczuje ta probe w krzyzu.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-07-29 13:47:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Witam, z tej strony Marek Wojciechowski - na wstępie chciałem powiedzieć że pan Jerzy Sarnecki tutaj mi troche za duży tych tytułów przypisuje! Póki co moi zawodnicy zdobyli zaledwie kilka no może kilkadziesiąt medali rangi Mistrzostw Polski, do wychowania wielu Mistrzów Polski jeszcze brakuje ;)

Cieszę się że konkurs miał całkiem niezłe zainteresowanie, jako że może nie wszystko udało mi się dokładnie wytłumaczyć co do zasad rwania siłowego (np. nie robimy tego w paskach) to potraktuję Konkursowiczów nieco "ulgowo"

[Jeśli gdzieś sie pomyliłem zwróćcie mi uwagę!]

Przejrzałem fimiki i najwięcej powtórzeń udało się zrobić userowi o nicku: jezoo- 25 zaliczonych powtórzeń - Gratuluję!

na 2 miejscu: Szajba 23 powt zalicz.

3 miejsce: ex aequo Gwid i masti - 22 powt zalicz.

4 - shogoon - 20 powt zalicz.
5 - Fanslaska - 19 powt zalicz.
6 - Kebul74 - 8 prób zaliczonych - 2 filmik niestety to nie rwanie siłowe nie możemy tego zaliczyć (uchwyt rwaniowy to +- szerokość rąk na sztandze jest taka gdy się wyprostujemy sztanga jest na wysokości bioder)

Tibez - tak jak napisaliście nie można zaliczyć żadnej prób pięty sie odrywały za każdym razem
Iti706 - podobnie jak 2 próba u Kebula to nie rwanie siłowe
drazekm - duży szacunek dla tego pana za podjęcie próby ale będąć sprawiedliwym też nie możemy zaliczyć żadnej próby ten sam błąd co i Tibeza



p.s postaramy się nagrać w najbliższym czasie próby u nas w klubie i zobaczymy ile chłopaki zrobią będziecie mieć porównanie zresztą ja też ;)


pozdrawiam serdecznie jak macie pytania proszę pisać postaram się odpowiedzieć!







Zmieniony przez - MvF16 w dniu 2017-07-30 12:16:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSK 1 Zadanie pompki na drażku

Następny temat

OSK 2 Zadanie -przysiady na jednej nodze

WHEY premium