SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam dziś zaczynymy i juniorów rozciagamy. 8-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
to znaczy to ja nie płace na szczęście A te ekspandery zaskakująco tanie 25zł a teraz sobie przypomnialem że ten zestaw to skakanka, duży ekspander i mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
aha jak 25 to ok w sumie skakanka się przyda ale ja do expanderów nie jestem jakąś przyzwyczajony

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
zależy po ile maja miec kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
2 hantelki po 10 kg ( żeliwnych obciążeń a nie tych tanich badziewnych plastikowych ) to wyniesie Cb ze 120zł

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
A właśnie miałem pytac co sądzicie o tych plastikach bo widzicie na zdjęciach w dzienniku moim ze mam lipne obciażenie a na żeliwne mnie nie stac za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Ale póki co hantelki sobie odpuść, staraj się pierw ćwiczyć odpowiednio na drążku

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
kranczer wiadomo jak jest obciążenie to akurat najdroższa rzecz (prawie) w tej dyscyplinie. Jeśli już masz te plastikowe to śmiało możesz ćwiczyć

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Zaszkodzić może nie ale ja osobiście nie jestem przyzwyczajony do tego typu akcesorii. Według mnie po tym efektów na pewno nie ujrzysz

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść przed i po treningu??

Następny temat

NIE POTRAFISZ SIĘ PRAWIDŁOWO PODCIĄGNĄĆ ?

WHEY premium