SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam dziś zaczynymy i juniorów rozciagamy. 8-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
zagłosowałem na ciebie ale nawet nie wiem o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783


Tzn konkurs jest organizowany przez keltona, polegal na wstawieniu zdjecia, nastepnie po 3 miesiacach kolejnych 3 zdjec, i znowu po 3 miechach kolejne 3 zdjecia:) kelton wybierze zawodnikow ktorzy najbardziej sie zmienili i nagrodzi ich bonami na zakupy w ich sklepie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
a do ten dziennik to z tego konkursu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
nowy_K_D
Igor101 jak wybierają doradców to trzeba sie wykazać


są lepsi, bynajmniej tak sądzę


Pesymista różnica dosyć sporaaa nie ma co ukrywać, nie opieprzałeś się, i w dodatku powiem Ci że żadnej skoliozy nie widać :) zagłosowałem lecz Marian rozwalił system, ma aż ponad 25 % głosów

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
taa dziennik dobra opcja, chyba sobie zaloze w poczatkujacych, juz sie przyzwyczailem do wpisywania treningow, to jest motywujace i zawsze ktos moze Ci pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
no troche weszlo

wracając, jakies korzysci sa z posiadania statusu doradcy, czy respekt i satysfakcja wystarczaja?:P Nie ironizuje, bo to przeciez jakis status i szacunek:)

dubel

Zmieniony przez - Pesymista w dniu 2011-11-15 21:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
no a jak tylko żeby dojść do tego statusu trzeba mieć dużą bardzo dużą wiedzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doradza to wyższy poziom cywilizacji
Mi w OiS nie pogrubia nicku mimo eksperta a doradcom tak
Dobra panowie, jak dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Pewno że jest to znakomita opcja tak jak piszesz motywuje, a dodatkowo śledzisz sobie swoje postępy ;) Co do statusu doradcy powiem Wam tak, może nie tyle wiedza co zaangażowanie bo jeżeli nie zna się odpowiedzi na wszystkie pytania, to zawsze jest takie coś jak umiejętność posługiwania się wyszukiwarką, a tam myślę że bez problemu znajdzie się szukaną frazę nie mówię w tym przypadku o sobie, ale jest na pewno sporo osób, bazujących na takim rozwiązaniu Dla mnie to szczerze mówiąc nie istotne, ponieważ zawsze lubiłem pomagać młodszym/mniej doświadczonym user'om... Nie mniej jednak każdy może zostać doradcą jest tylko potrzebna odrobina wiedzy, i przede wszystkim zaangażowanie z Twojej strony

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Doradza to wyższy poziom cywilizacji
haha ;)

IneTheEnd rywalizujesz ze mną?

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2011-11-15 21:32:51

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść przed i po treningu??

Następny temat

NIE POTRAFISZ SIĘ PRAWIDŁOWO PODCIĄGNĄĆ ?

WHEY premium