SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam dziś zaczynymy i juniorów rozciagamy. 8-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Stęskniłeś się ? hehe a u mnie w porządku, ćwiczę-trenuje zero kontuzji i oby tak do końca przed chwilką makrela została strawiona i zaraz będzie rozciąganie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
no troche myslałem ze się obraziłeś czy coś to ty mi sie wypowiedz co o tym sadzisz zobacz jaka cena http://allegro.pl/zestaw-obciazen-micro-gel-90-kgs-blast-usa-i1946434394.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Tzn tak ja podzielam zdanie, iż lepiej obciążenia kupić używane ale skoro też nie masz u kogo, to za taką cenę (jeśli kupiłeś) nie był to zły wybór, rozumiem że są znacznie tańsze od żeliwnych ale zabierają sporo miejsca na gryfie natomiast jeśli je zamówiłeś to za taką cenę, myślę że zbudujesz coś konkretnego

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
Jeszcze nie zamówiłem, lecz na dniach to zrobie, zajrzyj do dziennika mojego, ba aż tam huczy ze cie nie ma heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
obraziłem ? ! nie ma mowy niby na co haha wgl to podaj czym nara zie dysponujesz (sprzęt) a na dziennik już wbijam

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
wszystko masz w dzienniku na zdjeciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
bo uzbierałem troche kaski i za to chce kupić obciażenie z gryfami i porećz do pompek np na trica albo tez brzuch mozna na niej robić wiesz o co mi chodzi ? a nie chce wszystkiego wydawać na obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
człowiek bez internetu na tydzień, i o wszystkim zapomina z kasą świetnie że tak czynisz :) zdrowy rozsądek dopisuje, poręczę również dobra sprawa, sam na nich działach i się spisują, z tym że brzuch robię na drążku, na poręczach również jak najbardziej wypada

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
No dokładnie dlatego tez pytałem tu paru ludzi i ciebie o zdanie abyście mi pomogli podjąć najlepsza decyzje. A jak tam na zawodach w kosza nie chwaliłeś sie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
3 miejsce było na 14 możliwych, wnioski wyciągnięte teraz czeka nas ostra praca jakimi funduszami dysponujesz na chwile obecną?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść przed i po treningu??

Następny temat

NIE POTRAFISZ SIĘ PRAWIDŁOWO PODCIĄGNĄĆ ?

WHEY premium