SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam dziś zaczynymy i juniorów rozciagamy. 8-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
Ide sobie dzienniki poogladac i poczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
nowy masz na myśli gabrysia?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
no jasne a co myślałeś o tobie ha no bez przesady

Zmieniony przez - nowy_K_D w dniu 2011-11-16 21:36:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Gabryś za decyzję muszę Cb pochwalić inni jak hieny nawet w Twoim wieku by na to polecieli. Ty póki co przyjmuj do swojej wiedzy niezbędne doświadczenie a za pewien czas, kto wiem będziemy podziwiać Twój dziennik

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
nowy a no jak by inaczej

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
a co myślisz o takim art.https://www.sfd.pl/Nowy_spam_dziś_zaczynymy_i_juniorów_rozciagamy._8_-t816744-s21.html
było coś takiego by ty to na bieżąco jesteś a ja teraz nie za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Spamujemy jeszcze bo cos się głucho zrobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Pesymista to również dobry przykład na wzór dla Twojego dziennika acz kolwiek postaram się jutro sięgnąć po szersze materiały z tego zakresu, jak coś wrzucę tutaj Teraz będę powolutku zawijał, lecz dzienniki naprawdę na wysokim poziomie MACIE W DZIALE "TRENING W DOMOWYCH WARUNKACH" WAZZUP/COKTA/VENC/MASSAMI/GIMNASTYK i paru innych użytkowników 3yma poziom w temacie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 716 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10215
Ja tam ide jeszcze zjeść ryż z mlekiem bo twaróg mi sie przeterminował a potem spać, widać spam sie rozwija
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść przed i po treningu??

Następny temat

NIE POTRAFISZ SIĘ PRAWIDŁOWO PODCIĄGNĄĆ ?

WHEY premium