SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi- nie zaniedbujcie ich

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siedze już trochę na tym forum i zauważyłem że wielu początkujących nie ćwiczy nóg z wielu powodów(np. bo mam chore kolano, bo gram dużo w nogę, bo niepotrzebne mi to)
skoro wam nie są potrzebne ćwiczenia na nogi to po co w ogóle wam nogi? może je obetnijcie?
Nogi to jedna z najważniejszych partii naszego ciała i nie powinno się ich zaniedbywać. Osoby które chcą mieć duży "bic" także powinny je cwiczyć

opiszę coś na własnym przykładzie..na początku kiedy trafiłem na te forum też nie ćwiczyłem nóg z powodu bólu kolana(martwica kości piszczelowej)..potwierdzone przez lekarza.
Wszyscy mi mówili żebym je ćwiczył, ale ja byłem uparty.
Po jakimś czasie zmądrzałem, ale zacząłem robić tylko pół przysiady, a ból nie ustawał.W końcu się zdenerwowałem i zacząłem robić pełne.Po jakimś miesiącu ból ustał i mogłem sobie już robic z kolanem co zechcę i do tej pory nie mam problemów.

Tak więc nie zaniedbujcie ich i bierzcie się za porządne treningi z uwzględnieniem całego ciała.

Pozdrawiam i życzę ogromnych przyrostów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja byłem ostatnio na urlopie i zatrzymałem się na wiosce żeby kupić w sklepie wodę. I stały tam tzw. wiejskie koksy. Górę muszę przyznać jeden miał bardzo ładnie rozbudowaną, ale nóżki po prostu jak szczudełka. Bardzo komicznie to wyglądało. A trening nóg to jest to co ja lubię najbardziej:) Znajomy, którego namówiłem też na trening ostatnio tak mi powiedział (po 3 tygodniach treningów, wcześniej nóg nie chciał ćwiczć)"Kurde wiesz co? Po tych ciągach i przysiadach bzykanko jakieś takie lepsze." Padłem. Ale co prawda to prawda:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Nie odkryłeś Ameryki, to już wiadomo od paru latek no ale

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niby wiadomo od paru lat, ale Ci co zaczynają swoją przygodę z siłką dalej tego nie rozumieją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
I 1000 artykułów tego nie zmieni nawet. Ciężki trening = mało chętnych - lepiej się opieprzać i robić rozpiętki albo cały trening 30 wariacji na bica

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-17 22:35:45

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale może po przeczytaniu tego osoby wymigujące się z ćwiczenia nóg z powodu "bólu kolana" w końcu coś zrozumieją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Dokładnie

Ja sprawdzając plany wole żeby mi gość napisał nie będę ćwiczył nóg bo nie i już niż ściemniał i pisał jakieś głupoty o kontuzjach

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężki trening = mało chętnych - lepiej się opieprzać i robić rozpiętki albo cały trening 30 wariacji na bica


taa..i 3 godzinny trening klaty 4 razy w tygodniu 2 razy dziennie


Rion--> a trafiłeś chociaż raz na gościa który tak Ci napisał? bo ja jeszcze czegoś takiego nie widziałem

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2008-07-17 22:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
jeden sie trafił co napisal żeby mu sprawdzić trening bo nóg i tak nie bedzie ćwiczył

No coż niektórzy wolą klatkę i bicka

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noto gostek chociaż był odważny i się przyznał że nie chce mu się ich ćwiczyc...ale i tak trzeba było go opierniczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Warto bylo, tez wspomniec, ze ciezkie przysiady 'mobilizuja' nasz organizm, do wytwarzania wiekszej ilosci hormonow anabolicznych...

Poza tym powiem, ze kazdy kiedys dorosnie do ciezkiego treningu, to tylko kwestia czasu.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Cos sie ruszylo w planach mlodierzy bo nogi coraz czesciej sie pojawiaja. Coprawda czesto tylko czteroglowy i od biedy lydka po macoszemu potraktowana... ale kiedys przyjdzie czas ze zrozumieja ze nogi to zespol wokol czteroglowego, zespol woku dwuglowego, brzuchate, soleusy, piszczelowe, a i posladki i masa innych. Za jakies hm... 5 lat ;)

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na Atlasie "multigym chrom" !!!!!

Następny temat

Mięśnie brzucha

WHEY premium