SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No xplode Ogolem!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888
No kumpel juz wcina 2 puche i jest bardzo zadowolony :) Ale niestety realia są jakie są... Na kazdego dziala inaczej :/

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
wszystko zalezy od tego jak robiles cykl... i czy masz dobra diete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
ja biore 2 puche i moim zdaniem nie ma lepszego produktu na rynku ktory by dawal takie efekty i byl tak dobry w smaku. Czasami po pracy jestem tak wyladowany ze ledwo ruszam rekami a ze szkoda omijac dzien treningowy to zarzucam no-xploda i mam zapas energi na nastepne 2 godziny cwiczen.Plus przyrost masy musi miec cos w sobie skoro od kad go biore bez specjalnej diety przybralem 20 funtow masy.

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
tutaj,sory ale ci tak nie odpowiem zaraz po cyklu dostalem infekcji pluc i dopiero az po 5 tygodniach wczoraj wrocilem na silownie,tak wiec spadki byly we wszystkim,ale to przez chorobe,moja wina,codziennie po silowni wracalem spocony na chate,jak bylem na cyklu to tak sila mi poszla,ale glownie co odczuwalem to pompe i energie do cwiczenia i fajnie motywuje do cwiczenia pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3138
Jak 9kg zrobiles w niecale 2 miechy to bardzo ladnie

Wypijmy...Zeby nasze dzieci miały Śliczne MAMY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
a ja mam takie pytanie jeszcze do tematu wiem ze temat stary ale chciałem poruszyc pewną kwestie biore no xploda o smaku pomaranczowym nie wiem ale według mnie smierdzi okropnie i smakuje ochydnie i zbiera mnie na wymioty i na dodatek na treningu kręciło mi sie w głowie nie wiem czy tak powino być prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
według mnie też śmierdzi okropnie i smakuje ohydnie

ale przecież nie powstał po to żeby smakować

jeśli chodzi o kręcenie w głowie, to spróbuj zacząć od mniejszych dawek

na przyszłość zadawaj takie pytania w stworzonych do tego topicach, takich jak ten:

https://www.sfd.pl/Masz_pojedyncze_pytanie_Nie_wiesz_jak_dawkowac_suple_pytaj_Tutaj!-t272823.html

a nie odświeżaj stare tematy

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291

d Art.b

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
tak

L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 2

wyszukiwarka , do takich pytań są zrobione specjalne tematy !

nie róbmy syfu na forum

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2010-02-13 15:29:25

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924

pozatym wyszukiwarka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono vs stak

Następny temat

Dobieranie odżywek dla zielonego

WHEY premium