SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Myślałem że jak Gochan na golasa foty cykałes

5 kilo w takim czasie to więcej niż bardzo dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
jest 6.0kg ale na fotach roznica okolo 5kg
zresztą teraz obciąłem węgle i dodałem białka...wiec waga moze sie tylko utrzymac lub minimalnie spasc poniewaz po prawie 10m-cach przerwy wzialem sie za trening brzucha (3x w tyg) + lekkie aeroby w formie biegu (3x w tyg ~30-35min) + skakanka (2-3x w tyg 15-20min)

nie zalezy mi na ladnym brzuszku ,ale na uzyskaniu zarysów i bedzie gitara (z zrzucaniem w pasie nie mam zadnych problemow na szczescie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Z pasem nei ma złe... ale ja mam z biodrami mały problem (dzieki mamo... ) Robiłem takie skłony na boki z hantlami w dłoniach z atlasu ale mimo dobrej techniki dolny odcinek kręgosłupa mnie boli po tym na drugi dzień ;'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
bedzie dobrze
storm lykniety, wczesniej bialczko z activity
teraz za jakis czas przydaloby sie cos w koncu zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
No ja ide zakuć bo nie zdam jak tak dalej pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
co do tej matury z infy, slyszalem ze wcale zdawanie informatyki nie jest wymagane na studia zwiazane z tym przedmiotem?


Banan gdzie studiujesz?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
awf łódz w wsinf na rzgowskiej
kierunek wychowanie fizyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"co do tej matury z infy, slyszalem ze wcale zdawanie informatyki nie jest wymagane na studia zwiazane z tym przedmiotem?"

Masz racje wystarczy rozszerzona z matematyki
Na dzień wczorajszy własnie jeszcze miałem takie plany żeby iść na jakis kierunek z infą ale mi sie odechciewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57500
Kurde ja tez mam maturke w tym roku a grozi mi nkl z anglika ale co tam :P jakos sie wybronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"Kurde ja tez mam maturke w tym roku a grozi mi nkl z anglika ale co tam :P jakos sie wybronie"


Może źle zrozumiałeś... ale ja maturke to dopiero za 2 lata pisze
Chyba, że ja teraz źle rozumiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

WHEY premium