SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
pokenomomania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
o ja ******le

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ja kiedyś zbierałem pokemony jak byłem w podstawówce no ale kreatyny nie chowałem w pudełka po pokemonach U mnie wszytsko na pułce leży, powiedziałem rodzicom do czego co jest i tyle, to nie koksy, że maja jakieś skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
Witam. ale ze mnie ham, nie przywitalem sie:) milo dolaczyc do waszej elity, zdezerterowalem z imperium-sportu bo tamten klimat juz mnie znudzil po 2 latach:P wiec nad czym gdybacie..gdzie upchac kreatyne.. lol


co do apteki to polecam zaklad medycyny pracy na aleksandrowskiej po prawej stronie na przeciwko lidla. tam sprzedaja produkty olimpu a lekarze pozwalaja dobrac odzywki wiec sadze ze rodzice moga na to poleciec gdy gosc w bialym fartuchu powie ze carbo nic nie szkodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
kreta z pokemonow smakuje znacznie lepiej!!!!


co tam??


a propo elity to moze rzucimy jakis wspolny opis w zawodzie czy cos??


adrian sie na tym zna bo juz ma na inso

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Można pomyśleć nad tym

Twoja mono z pudełka po pokemonach jest słodka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
dobry sposob identyfikacji z ta wspolna nazwa w "zawodzie" , niektorzy beda kminic o co kaman... :)

ej ogolem szykuje super cykl, i dokupuje supli jak glupi, ale oczywiscie zaczynam stopowac bo ile mozna kasy na to wywalic i zainteresowala mnie firma BIO TECH..mial ktos z nia doczynienia? co o niej sadzicie, bo jak dla mnie maja dobre produkty ale bardzo niskie ceny..wiec boje sie ze to shit pokroju megabola albo cos w podobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
ja mam mono w mega capsach wiec nie wiem czy jest slodkie...

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Z tą słodkością to był żart

Co do firmy nie miałem do czynienia w praktyce z nią więc cięzko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
hmm...chcialem od nich kupic bcaa oraz witaminki ale jednak bcaa dokupie GF a witaminki now special two, nie bede kombinwoal, pojade na sprawdzonych...

czasem cos co jest tansze w rzeczywistosci wychodzi drozej :P


dobra zbieram sie na silke bo wypadalo by cos porobic :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

WHEY premium