SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
nie widac

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Słyszałem... napisałem przecież, że dobrych opini na temat tej szkoły nie słyszalem. U mnie w szkole babka od angielskiego kiedyś "nie chce ci sie uczyć to trzeba było iśc na Drewnowską" oczywiście nie do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
hahaha... no tam jest pieknie a teraz to juz w ogole, same zrypane lby..Ale kiedys to tam bylo klimatycznie ludzie spoko do momentu kiedy dyrka nabrala d****i z lapanki i tak szkola z kiepskiej stala sie najgorsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Na jakim kierunku jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
Zarzadzanie i inżynieria produkcji na mechanicznym (sama matma i fizyka :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
gratuluje wyboru

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
dzieks..ale zwiewam stad, i dalsza edukacje dokocnze na wydziale OiZ na tym samym kierunku, 1,5 roku na mechanicznym wystarczy, nie lubie tego wydzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
można sobie tak zwiać w trakcie roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
hmm...mozna bo tutaj liczy sie semestr jako calosc, rok to za duzo powiedziane, oczywiscie calosc jest mozliwa za obustronna zgoda dziekanow obu wydzialow oraz pod warunkiem ze spelniam wymogi, czyli mam pozaliczane przedmioty itp..a z tym moze byc gorzej:P no jak mnie przeniosa na OiZ to bez problemu skoncze te studia bo na mechanicznym to trzeba miec nie lada leb do obrycia :D w nastepnym semestrze jak zostane ebde mial PkM podstawy konstrukcji maszyn, gosicu powie, prosze zaprojektowac pompe olejowa zembata ..a Ty masz ja narysowac tak zeby ona jeszcze dzialala, bo jak bedzie cos bez sensu to cie wywali i wtedy ma sie problem..jazdy sa przednie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
A ja na liceum narzekam

Ide spać :*
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

WHEY premium