SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
walę tynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
mozna i tak

jak tam wyniki sportowe?

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
drugie miejsce w zawodach siłowych w tamtym tyg
kategoria do 21lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
nie wiem czy moja walntynka polyka ale welki sukces...

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697




I jak tam panowie ilanaście karteczek dostaliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
całe 0 puki co

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
ja tylko smsy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
ja nie dostalem nic ale bylem na spacerku z moja walentynka i..dlaczego one zawsze prosza zeby wziac kolezanke??

byla na mnie obrazona caly dzien ze nigdzie jej nie zaprosze ani nic nie pamietalem chociaz o zyczeniach a ja po lekcjach z zaskoczenaia wpadam po nia i zapraszam na co nie co do pizzeri i daje jakies lizaki badziewne w ksztalcie serduszek i inne takie okazjonalne a ta mowi ze "madzia- musialaby isc sama"...to musilem i madzie zabrac

ale nie bylo zle...

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
generalnie jak sie idzie na spotkanie i zabiera kolezanke to jest to totalna dziecinada i brak powagi masakra i wspułczucie dla ciebie bo znam ten bol jak idziesz na spotkanie z dziewczyna (najlepsze jazdy są jak 1 raz) a tu zonk kolezanka stoji

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
to mi się upiełko bo tak nigdy nie miałem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

WHEY premium