SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173900

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ja jak zalalem kiedys cytrynowe zalalem 100ml wody to sie wypic nie dalo, taka kwasielica

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2007-01-19 22:28:48

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
zobaczy sie juz chyba wole kwasielice niz taka metna wode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Od czasu do czasu trzeba regeneracje zrobić, po jakimś cyklu treningowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
Krzychu pisalem, regenerke mialem nieco ponad 2 tygodnie temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
a ja tam sie dzis czulem super a na trenigu klata poszla kiesko- cos sttanio trening klaty nie idzie ale za to reeszta byla w tym tygodniu super

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ja jutro ide, mam nadzieje na ostre wciry

jutro ostatni trening 15 na hst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
krzychu dzieki- namowiles mnie i bede sie staral lepiej odzywiac- diety rezimowej nie uloze bo to dla mnie proste jak wlos mongoła ale bede sie staral inaczej jeszcze wcinac

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
Ogolem wiekszosc narzeka na brak motywacji do cwiczen, sam z kumplem jestem jakos wylaczony z tematu, czesto mi sie nie chce itp....to taka gowniana pogoda tak wplywa na nas..do tego doszla mi dziwna kontuzja prawego barku...ajajajc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Kamil i tak trzymaj
Ja nie potrzebuje mobilizacji do ćwiczeń to już jest moje hobby i pasja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
mnie sie zawsze nie chce isc na trening ale jak juz zajde to nie chce mi sie wychodzic z silki i najchetniej cwiczylbym dopoki nie padne nie trzynmajac sie planu

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

WHEY premium