SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze Brzuszka :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Dobrze gada polac mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1804
jednego centymetra mi brakuje do 40tki =P a planuje mieć 42-43

I can hear the people callin', I'm passin' by
Everybody knows I'm ballin', and to God
Gotta keep myself from fallin'..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2279
Mary J & Oska za***isty brzuszek :) Chcialbym wiecej foteczke :P:) Oczywiscie soga za niego dostaliscie :) A mozna tez prosic foteczki buzki :)?

Zmieniony przez - TDK2 w dniu 2006-12-13 01:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580


heh to i ja zamieszczam zdjęcie

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
dzięki 6roove za soga :) ja nie mam jeszcze abona ale dostałem za soga 11% zniszki na sfd i pewnie coś zamówię więc będę mógł i ja sogi rozdawać :) hih :D

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2774


o to moj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30875
"Fajnie że 90% ludzi co ma krate na bębnie nie ma 40cm w łapie a nawet powiedział bym 36 Wiec osiągnać takie cos to zbytnio nie wyczyn... "

XP racja,tak też zamierzałem napisać,bo z tego co przypuszczałem wchodząc na ten temat i słusznie , zdecydowana większość nie ma nawet czterech dych w łapie.
Nie jest to jakiś wybitny wyczyn.Choc sam mam krate na brzuchu,ale przy bf 17% nie ma tak dobrze,żeby sie chwalić,przy 14% bf pomyśle nad tym
Najlepszy brzuch Mary J --> SoG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580
koleś nie oobrażaj niektórych na tym forum bo sam pewnie masz z 36 w kablu i chcesz się dowartosciowac swoją wypowiedzią pozdro

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30875
Chyba Ci sie cos potentegowało,albo czytaj ze zrozumieniem,napisałem zdecydowana większość,a nie wszyscy(Kto tam ma powyzej 40cm chyba tylko ty i Robert555),a reszta raczej wątpie.
Po drugie skoro miałbym 36cm włapie to po co miałbym kozaczyć,raczej siedziałbym cicho.
Po trzecie patrz na profil,a nie wypowiadaj sie jak nie wiesz na 100%.
Nie mam zwyczaju sciemniać,pisze to co myśle.Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
najlepszy brzuch ma oska5
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"trochę ćwiczę":)

Następny temat

16lat 6miesięcy

WHEY premium