SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadwaga 170cm wzrostu / 99kg wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Cześć wszystkim. Mam 24lata i dorobiłem się dość dużej nadwagi tzn. mam 170cm wzrostu i 99kg wagi. Kilka lat temu ćwiczyłem i miałem nawet niezłe wyniki jednak po tym jak zaprzestałem ćwiczyć dorobiłem się pokaźnego brzuszka. Próbowałem licznych diet szczególnie kopenhadzkiej z dobrymi rezultatami jednak ta dieta na dłuższa dietę jest za drastyczna i nie mogłem poradzić sobie po niej z utrzymaniem rezultatów. Prosiłbym o rady jaką dietę wybrać żebym mógł schudnąć a efekt był długotrwały. Jeśli chodzi o ruch to w okresie wakacyjnym pracowałem ciężko fizycznie jednak teraz po sezonie prace będe miał siedzącą ale niestety jem tyle samo jak wtedy gdy pracowałem fizycznie a może i więcej. Do dyzpozycji mam hankielki oraz rower treningowy. Prosiłbym o pomoc w wyborze odpowiedniej diety redukującej mój spory zapas tłuszczu oraz przy okazji o poprawę wyglądu w połączeniu z treningiem w domowych warunkach.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 99kg

Wzrost: 170

Obwód klatki: 116

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 110

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: dużo

Aktywność w ciągu dnia: praca raczej siedząca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Lubię ćwiczyć w domu klatke i ręce

Odżywianie: Mam skłonność do jedzenia wielkich porcji jedzenia w szczególnośći chleba. Lubie również jeść w nocy gdyż często pracuję do późna

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: Nie mam i nie maiałem żadnych dolegliwośći

Preferowane formy aktywności fizycznej: Mam możliwość ćwiczenia w warunkach domowych. Do dyspozycji mam hankielki oraz rower.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Nie stosowałem suplementów.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Wolałbym jeśli to możliwe nie stosować suplementów redukcyjnych jednak nie wykluczam mozliwości ich użcia.

Stosowane wcześniej diety: Dieta Kopenhadzka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 420
Pereziusz mógł byś zobaczyć moją dietę tylko tak ogólnie i dać własną opinię. https://www.sfd.pl/Dieta_do_sprawdzenia_plus_kilka_problemów_prosze_o_pomoc-t674407.html#post5 

Zawsze może być lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Myślałeś o basenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
dieta zbilansowana trening siłowy do tego interwały, aero lub czego tam dusza zapragnie i powinno być dobrze posty podwieszone znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Niestety nie umię pływać . Trening umię sobie rozpisać jednak co do diety to kiepsko to widze dlatego proszę o pomoc najpierw w jej wyborze a później w ułożeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To sie trzeba nauczyc plywac, w takim wieku no to sorry.
Co do diety poczytaj topici i sprobuj sam, nikt nie zna twojego organizmu jak ty.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
patrząc po wadze sugeruje że masz duże zatłuszczenie, wiec nie ma co cudować, zwykła zbilansowana dieta powinna wystarczyć jak najbardziej https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna-t231127.html

tu masz link znajdziesz w nim dużo przydatnych informacji, nie możemy cały czas Cie prowadzic za raczke musisz wykazać troche własnej alternatywy, szukać czytać kompletować niezbedne Ci informacje. Jeśli wszystko dobrze skombinujesz (chodzi o diete) i w miare dobry trening będziesz wykonywał powinna schodzić z Ciebie waga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
ja tez nie umiem pływać
umiałem przez dwa miesiące potem sie odzwyczaiłem i teraz za hvja nie da rady ...próbuje ale nie wychodzi...

no stary ja mam 172 cm i waze 80 kg...a zaczynam juz drugi miesiąc redukcji...takze lekko nie będzie ale przynajmniej sie za siebie bierzesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Przeczytałem podwieszone tematy i mam troche namieszane w głowie. Więc co teraz- czy najpierw nie układać diety lecz zmniejszyć dotychczasowe porcje jedzenia i ćwiczyć a dopiero za jakiś czas ułożyc diete redukcyjną ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
najpierw koniecznie ułóż diete, ograniczanie jedzenia nie ma sensu bo mimo iż wiecej schudniesz to organizm to sobie potem odbije efekt jojo :D, ograniczanie jedzenia prowadzi jedynie do spowalniania metabolizmu a nie o to tu chodzi. Więc ułóz odrazu sobie diete zbilansowaną ;] nie taki diabeł straszny a efekty będą niezłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Wreszcie mam prawie stały dostęp do internetu. Wyliczyłem że potrzebuje w zaokrągleniu 2400kcal. Czy wystarczy jeśli deficyt będzie wynosił 400 Kcal i dietę ułożę na 2000Kcal?? Mam jeszcze jedno pytanie ile przyjąć białka,Węglowodanów i tłuszczy /kg mnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Czy mogę przyjąć:
białko: 2g/kg
węglowodany: 1,5g/kg
tłuszcz reszta kalorii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help Kłopot z ww, białkami i tłuszczami

Następny temat

Rzeźba/masa ? doradźcie panowie i panie

WHEY premium