SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY PRE-WORKOUT - PUMP IT!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Thisisosom
Smak jest bardzo przyjemny, ale efekty nieodczuwalne. Być może jedna saszetka to za mało, ale liczyłem, że jakaś pompa czy coś będzie, biorąc pod uwagę fakt, że w ogóle nie korzystam z tego typu suplementów. Jedyna rzecz, którą odczuwałem, to swędzenie skóry..

Zmieniony przez - Thisisosom w dniu 2015-01-21 17:08:54


może dałeś dvpy z przedtreningowym albo za mały odstęp.

mnie bardzo ładnie spompowała saszeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Rutek - Ty cały czas na pw teraz prawda? to i efekty mneij odczuwalne

Dex - tu już nic nie mówię mały narkotytymanie

Thisisosom - brak pompy zaskoczył mnie całkowicie. Brak pobudzenia mógłbymz rozumieć, ale zero reakcji na agmatyne, arginine ba? dziwne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
może zapomniał poćwiczyć ;) ja dziś odpalę PumpIt na klate zobaczymy czy mocno będzie rwało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 409 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5083
PawelSzEvc


Thisisosom - brak pompy zaskoczył mnie całkowicie. Brak pobudzenia mógłbymz rozumieć, ale zero reakcji na agmatyne, arginine ba? dziwne..


Sam byłem w szoku, bo sie napalilem na ten suplement. Ćwiczenie pleców to nie jest lekki dzień wiec chciałem sie wspomóc, ale wyszło jak wyszło. Do samego wieczora mnie wszystko swędziało.

Zmieniony przez - Thisisosom w dniu 2015-01-22 08:10:20

Soooooooooo I'm Awesome.

Twarrrogowe Ptaasie Mleeczko
[www.sfd.pl/Twarogowa_rozkosz.-t1018957.html]

Dietetyczne Gofry dla każdego.
[www.sfd.pl/Sobotnia_Rozpusta_u_Thisisosom.-t1020277.html]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Czas na moją opinie :)

Smak całkiem spoko biorąc pod uwagę inne suple przedtrenigowe :)pobudzenie może nie rozrywa cię ale ja np takiego pobudzenia nie lubie więc dla mnie było wystarczające :) czuć fajnie beta alanine ale co mi się spodobało mega pompa i odczuwalny wzrost energi :D:D tricepsy chciało mi rozerwać biorą pod uwagę cene produkt super! Rozpuszcza się też dobrze pare ruchów i jest oki :) Jestem pozytywnie zaskoczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
smak - dziś na szybko wsypałem saszetkę do buzi i popiłem wodą ale jako że to porzeczka to było to bardzo przyjemne i prościej było łyknąć jak firestartera

pobudzenie - jako że wczoraj zszedłem z nocy z pracy i prawie nie spałem bo musiałem pilnie wrócić do pracy to ładnie mnie potrzymało dziś na treningu pomimo że w dniu wczorajszym miałem czas zjeść tylko 1000kcl a dziś trening na pusto robiłem ładnie szło i pompowało. Triceps musiałem dobijać na troczkach bo jeszcze się rwał do pracy.

Muszę wypróbować 2 saszetki na raz ponieważ już długo na pw jadę i poprostu się na nie powoli uodparniam ale jak na taką małą dawkę zrobiło robotę bo obudziło mnie wystarczająco abym dał z siebie wszystko na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
smak: 6/10
rozpuszczalność: 9/10
działanie: 8/10

ogólna ocena: 8/10

jeszcze raz dzięki za możliwość przetestowania

na razie zużyłem 7 saszetek, biorę jak mam słabszy dzień na trening

jako gratis absolutnie nie mogę narzekać ekonomicznie wychodzi jeśli chodzi o zakup w przyszłości

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-22 12:35:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
Jestem miło zaskoczony bardzo dobry produkt. Rozpuszczalnosc i smak bardzo dobre i super kolor . Pobudzenie średnie, pompa dobra jak na 10g produktu oraz bardzo dobra cena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Ostatnio wziąłem 1,5 saszetki i była mega pompa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
wszyscy dostali juz? Bo u mnie dalej cisza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LIMITOWANA ZIMOWA EDYCJA WHEY 95!!!

Następny temat

Masz ochotę na najnowszą przedtreningówe ActivLab? Rozdajemy sample - no limit!!!

WHEY premium