SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY PRE-WORKOUT - PUMP IT!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22007

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
jak zawsze Activlab szybszy w odpowiedzi a miałem wysłać foto... bo ja ostatnio testuje saszetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
saszetki robia robote!



Bull bcaa masz w puchach co wykorzystujesz przeciez




p.s. klateczka eksplodowała już w trakcie 1 ćwiczenia, przy ostatnim pięknie pełna!

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2014-12-16 15:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
To mnie pan zaskoczył, jeszcze info kiedy te nowe, wąskie i będę w siódmym niebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Nowe wąskie Pump it już jest w sprzedaży od zeszłego tygodnia. U Was w sklepie to pewnie kwestia godzin

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Pytałem czy crea shoty wymienicie na wąskie saszetki, bo to jest niesamowicie wygodne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Nie ma takiej opcji - porcja Crea Shot 2.0 ma trzy razy większą gramaturę od porcji Pump it. Nie wejdzie...

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2014-12-16 15:58:07

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
jestem ciekaw na mnie zadziala napewno zdam pełną opinie może coś nagram :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niedługo przetestuję. Jednak jakoś specjalnie nie jestem wrażliwy na tego typu suplementy. Skład względem ceny bardzo dobry.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160433 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234394
zjadlem 4 saszetki
1 saszetka- jak dla mnie srednio, delikatna pompa wyczuwalna, pobudzenie jak to po kofeinie, delikatne, podtrzymujace do dzialania
2 saszetki- zadzialaly dla mnie bardzo fajnie, zdecydowanie trening bardziej intensywny, i uczucie pelnych miesni, pobudzenie calkiem ok

jak nawet przeliczajac na 10 porcji za ta cene, nie wypada zle, jednak dla wiekszosci pewnie 1 saszeta bedzie odpowiednia.


co do smaku zalezy od gustu, ja jestem dosc przyzwyczajony do smakow activlaba i osobiscie smak mi nie przeszkadza, jednak po dluzszym stosowaniu sie okaze.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
wyslalem dane w wyznaczonym terminie. Nawet mozna powiedziec ,ze na poczatku
nic nie doszlo. Mozliwe ,ze jeszcze idzie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LIMITOWANA ZIMOWA EDYCJA WHEY 95!!!

Następny temat

Masz ochotę na najnowszą przedtreningówe ActivLab? Rozdajemy sample - no limit!!!

WHEY premium