SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ TRIBUSTERON 60 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
przeczytalem dzisiaj caly post. Super. Zakupilem tt60 2 opakowania... Tylko wiem ze mam brac rano na czczo i wieczorem przed posilkiem a jak chce 3 tabsy albo nawet 4 dziennie. To rano 2 i wieczorem 2 czy inaczej????


Zmieniony przez - Volvie w dniu 2003-11-12 20:25:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
na pusty zoladek 2x2 jest ok :)


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Volvie w twoim wieku uwazam ze nie ma sensu bo efekty beda znikome...ale po cyklu napisz jak bylo...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
2 rano + 2 po południu (ew. wieczorem)

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Oczywiscie ze zrelacjonuje jak bedzie jush po cyklu czyli za jakies 2 miechy ale po 2 tyg brania na pewno cosik napisze

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Witam.
Widze ostra rozbieznosc opinni o Tribulusie,postanowilem sam sprobowac i sprawdzic jak to cacko dziala:P.Mam zamiar kupic ZMA+TRIBULUS 60 +ALC+GLUTAMINA, i tu kieruje do was prosbe abyscie mi rozpisali jak to wszystko mam lykac (w jakich ilosciach i porach).
Z gory wielkie dzieki

ps.kupilem Lecytyne- jak to sie bierze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
ZMA 3xkaps wieczorem przed snem
TT - 2kabs rano i 2kabs wieczorem
ALC - 1kaps: rano[naczczo], przed treningiem, po treningu, przed snem
gluta - np. 2g przed treningiem[chyba, ze wysilek jest wytrzymalosciowy to nie bierz przed treningiem a np. dodaj 2g rano], 2g po treningu i 2g przed snem - lub 5g rano[naczczo] i 5g po treningu
lecytyna - 2x po 5g


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "

Zmieniony przez - anar w dniu 2003-11-21 18:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Wielkie dzieki!!!

ps.sogacz polecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Tak ale ja bym proponował o ile koszta pozwolą 5g przed i 5g po treningu glutamine a nawet 10g po treningu. Wtedy jest o wiele lepiej przynajmniej ja to odczulem. TT60 tak 2 rano i 2 wieczore tylko ze rano na czczo a wieczorem przed ost posiłkiem, który zawiera weglowodany.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
mozna tez brac po posilkach rozne sa szkoly brania tt...ale uwazam ze i tak i tak jak ma zadzialac to zadziala

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Pro Isolate vs Pure Whey Isolate 95

Następny temat

NOWOŚĆ ACETOSTERON !

WHEY premium