SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ TRIBUSTERON 60 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Pasterz jakie parę razy na dzień? Dwa wystarczy.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Danone mozesz sie mylic gdyz

polowiczny rozpad protodiosciny jest bardzo krotki (~2h), stad mniejsze dawki czesciej moga spowodowac lepszy efekt
nie mowie ze musza, ale chyba warto to wziac pod uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja bym nie bawił się tak. To tak jak z glutaminą-dawka jest błyskawiczna i błyskawicznie kończy swoją działalność.
TT jest środkiem, który zaczyna działać po jakimś czasie-u mnie był to ok 4 tydzień, także nie ma sensu bawić się w rozdzielanie porcji, bo nie jest to suplement doraźny.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
BEDE TO PONAWIAL DO SKUTKU
DO PRZEDSTAWICIELI FIRMY OLIMP!!
"OLIMP tribuSTERON 60 wykazuje ogólne działanie wzmacniające - zwiększa siłę i witalność organizmu, aktywuje procesy anaboliczne. Podnosi znacząco poziom testosteronu u mężczyzn, a estradiolu u kobiet, nie podwyższając jednak ich poziomu poza wartości fizjologiczne"

no tak...pytanie moje jest następujące: co oznacza "poza wartości fizjologiczne"??? czy chodzi o indywidualny poziom testosteronu różny dla każdego człowieka czy maksymalny poziom jaki może wystąpić u osobnika gatunku ludzkiego???
i kolejne: co firma olimp rozumie pod stwierdzeniem "ludzie dorosli"??

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
danone
nie bede cie prowadzil za raczke
podaje co mowi nauka decyzja nalezy do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Poza wartości fizjologiczne, to dla mnie takie jakie mogą być osiągnięte maksymalne bez ingerencji danego hormonu z zewnątrz.
Ludzie dorośli, to ludzie powyżej 18 roku życia.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
ja uwazam tak samo jak Lukasz , po to sie bierze po sniadaniu i po kolacji, zeby nasladowac naturalny rytm produkcji testosteronu (male oszukiwanie organizmu)

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dokladnie (zgadzam sie z pasterzem)
ludzie dorosli to powyzej 18 roku zycia ? a hormony wg Ciebie do 18 roku zycia sie juz unormowaly tak ?

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-10-02 13:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
"poza wartości fizjologiczne" oznacza to możliwosć uzyskania wyzszego poziomu steżenia testosteronu w osoczu krwi a takze jego skuteczniejszego oddziaływania na organizm, niż wystepuje to normalnie, stosownie do danego wieku.

"osoby dorosłe" - oczywiście do grona osób dorosłych można zakwalifikować 18 latków, jednak tutaj należy rozumieć raczej osoby po ukończeniu 21 roku zycia kiedy występuje juz pełna dojrzałość płciowa. Oczywiście poziom testosteronu w organizmie 20-latka jest nadal wysoki, jednak zastosowanie Tribulusa daje możliwość poprawy osiagnięć sportowych z ograniczonym ryzykiem wystąpienia niekorzystnych zakłoceń w gospodarce hormonalnej.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
sorki, w moim pierwszym zdaniu zamiast słowa "skuteczniejszy" miałem na myśli silniejszy.

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Pro Isolate vs Pure Whey Isolate 95

Następny temat

NOWOŚĆ ACETOSTERON !

WHEY premium