SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ TRIBUSTERON 60 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Fakt-jeśli chodzi o tribulusa, to dojrzałość można sklasyfikować na min. 21 lat.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
"poza wartości fizjologiczne" oznacza to możliwosć uzyskania wyzszego poziomu steżenia testosteronu w osoczu krwi a takze jego skuteczniejszego oddziaływania na organizm, niż wystepuje to normalnie, stosownie do danego wieku.

"osoby dorosłe" - oczywiście do grona osób dorosłych można zakwalifikować 18 latków, jednak tutaj należy rozumieć raczej osoby po ukończeniu 21 roku zycia kiedy występuje juz pełna dojrzałość płciowa. Oczywiście poziom testosteronu w organizmie 20-latka jest nadal wysoki, jednak zastosowanie Tribulusa daje możliwość poprawy osiagnięć sportowych z ograniczonym ryzykiem wystąpienia niekorzystnych zakłoceń w gospodarce hormonalnej.

hmm... na etykiecie waszego produktu jest napisane ze nie podnosi poza wartosci fizjologiczne wiec ma sie to nijak do twojej wypowiedzi
ale nie o to chodzi, wiec zapytam na przykladzie (z gory uprzedam ze liczby biore z głowy wiec pewnie sie roznia od rzeczywistych chce tylko przedstawic sens mojego pytania)
Każdy człowiek ma inny poziom testosteronu, jeden ma go powiedzmy 7.5 inny 4,5 ktos inny np 8.0 a jeszcze ktos inny np. 12.0
teraz tak: jezeli czlowiek majacy swoj max - 7.5 w wyniku wielorakich czynnikow (wiek itp.) traci jego część i ma w danym momencie np. 5.5
czy stosując tribulus jego testosteron osiągnie poziom 7.5, czyli taki jaki ma zapisany w genach czy osiagnie 12.0 czyli tyle ile moze miec osobnik rodzaju ludzkiego?????

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
do 7.5



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osiagnie kolo maxa czyli do 7.5, skoro ten organizm ma taki max to w jaki sposob niby ma dojsc do 12 ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100931
O - tu moszna mnie obejrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
chcialbym to uslyszec od przedstawiciela firmy OLIMP... czyli p.Szukaly, p. Ambroziaka lub "teamu" OLIMP

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2003-10-02 17:38:33

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem przyjmowania TT poruszyłem wczoraj w nocy.Dziś przyjezdzam z pracy a tu tyyyyyyle postów ;) Widze ze TT podniecili sie wszyscy ;) Dobrze ze tak duzo osób porusza ten temat.Mam nadzieje ze kazdy wyciągnie z tej dyskusji coś dla siebie.Ja czekam na TRIBUSTERON 90 - bede brał 3 pestki dziennie przed posiłkami (chyba).DO tego dorzuce zma, kreatyne i białko.Mam nadzieje ze bedzie gitara.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
mariusz bedziesz bral po 3 kap. ile to mg tt wyjdzie bo nie kojaze ile ma 1 kap.???


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Z tego co pamiętam po 500 mg.
Pozdro.
Ale nie jestem pewien.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
jezeli dobrze mowisz to wychodzi zaledwie 1500mg uwazam ze to za malo...lepiej po jakims czasie zwiekszyc...:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
ziki 1500 to minimalna dawka aczkolwiek po niej można już odczuć jakiś efekt

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Pro Isolate vs Pure Whey Isolate 95

Następny temat

NOWOŚĆ ACETOSTERON !

WHEY premium