SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ TRIBUSTERON 60 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
dziekujemy za wyjasnienie bardziej dokładne...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedz bo wreszcie ktos z nazwiskiem opisal to po ludzku tym ktorzy tego nie chwytali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ciszę się, że udało mi się napisać to w sposób zrozumiały!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
czasem aż się cieszę ze wśród tego gąszczu widać sensowne odpowiedzi
sławek mam takie może i głupie pytanie - ale nie znam na niego odpowiedzi:
jak mamy dwa Tribulusy - jeden 40%, drugi 60% - każdej kaps ma 500 mg, to czy jak będę brał 4 kapsy 40% to to samo co 3 kapsy 60%? chodzi o ilośc fustranoli

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
teoretycznie tak , ale np.Bul pisał ze tribulusy poniżej 45% to badziewie i brak jest efektów.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli spelnisz wymagania co do ilosci aktywnych substancji to mniejsze stezenie w wiekszych ilosciach powinno dac te sama reakcje
mniejsze stezenia, ale nie zupelnie male, a czestsze dawki moga przyniesc efekt o ktorym pisalem wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
no włąśmie mam pytanie czy branie np. Optimuma który ma w 1kaps 625 mg 40% da takie same efekty jak TT 45% w 1kaps 500 mg ??

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
troche kiepski przykład bo TT Optimum to szajs

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
DO KOLEGI AMBROZIAKA!!
nie odpowiedziales na moje pytanie tak jak o to prosilem czyli wrzuce to jeszcze raz
"hmm... na etykiecie waszego produktu jest napisane ze nie podnosi poza wartosci fizjologiczne wiec ma sie to nijak do twojej wypowiedzi
ale nie o to chodzi, wiec zapytam na przykladzie (z gory uprzedam ze liczby biore z głowy wiec pewnie sie roznia od rzeczywistych chce tylko przedstawic sens mojego pytania)
Każdy człowiek ma inny poziom testosteronu, jeden ma go powiedzmy 7.5 inny 4,5 ktos inny np 8.0 a jeszcze ktos inny np. 12.0
teraz tak: jezeli czlowiek majacy swoj max - 7.5 w wyniku wielorakich czynnikow (wiek itp.) traci jego część i ma w danym momencie np. 5.5
czy stosując tribulus jego testosteron osiągnie poziom 7.5, czyli taki jaki ma zapisany w genach czy osiagnie 12.0 czyli tyle ile moze miec osobnik rodzaju ludzkiego?????"

chcialbym zebys wskazal konkretnie na podstawie tych liczb.
i teraz pytanie drugie:
w jaki sposob i jak szybko spada u osobnika naszego gatunku poziom testosteronu, czy jest to przebieg liniowy malejacy?? wiem ze zalezy to od wielu różnorakich czynnikow ale chodzi mi o srednią

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
bo z tego co napisales wczesniej wynika ze (poslugujac sie tymi moimi liczbami) tribulus podniesie poziom testosteronu do poziomu najwyzszego dla naszego gatunku, w tym przypadku 12.0 a to moim zdaniem jest po prostu kłamstwo!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Pro Isolate vs Pure Whey Isolate 95

Następny temat

NOWOŚĆ ACETOSTERON !

WHEY premium