SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rada o dawkowanie HMB, CLA, Tribusteron, Białko

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Więc kupiłem Tribusteron 90, CLA, HMB Megacaps, i Białeczko Matrixa. Wszystko by już zakończyć rzeźbienie sylwetki. Więc Tribusteron rano i wieczorem na pusty rzołądek. CLA dwa razy dziennie ale kiedy to włożyć? HMB trzy razy dziennie po dwie tabletki (czy to za dużo? kupiłem największe opakowanie) I Białko tutaj mam problem czy jako drugie śniadanie raz dziennie po 300g wystarczy? Podkreślam że jade już do pracy nad jeziorko i biore ze sobą gryf prosty i łamany 60kg (Mało :-/) ławeczke i zamoerzam dużo pływać itp. Ale nie moge na 100% ustalić godziny moich ćwiczeń. Więc jeśli ktoś ma ochote mi pomóc to prosze Diete mam już dawno ułożoną i z nią nie mam problemów.

Optymista i już...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
CLA bierz 20 min przed lub po posiłkach, sugeruję po.
TT dobrze.
HMB masz po 1g kapsa także 3 razy dziennie po 1 kaps. - przed śniadaniem, przed treningiem i przed snem.
Matrix pomiędzy śniadaniem, a drugim posiłkiem, po treningu i możesz też przed snem po 30g. Może być też jedna porcja 30, wtedy wybierz sam porę ale trzymaj bardziej dietę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - brak utraty wagi ?

Następny temat

Glutamina, BCAA, WPC 80 i zawody

WHEY premium