SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ RPOSZĘ O POMOC

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Poza tym przy 400 kcal na dzien to nie wiem czy mialabym sile wstac z lozka jak chcesz 'sie pozbyc tluszczu' skoro ty jesz tyle przez dzien co ja na redukcji na sniadanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
własnie nie wiem czy mam tym pomiarom wierzyć :) nie chce sobie krzywdy nie zrobić. Pomiar był za pomocą wagi elektronicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nic nei wychodzi te pomiary to BZDURA na resorach nawet nie zblizaja sie do prawidlowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Moja droga, na wadze elektroniczej to ja mam 10% BF Wez daj porzadne foty i ankiete.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
U mnie na wadze elektrycznej pokazuje 20% tluszczu Moge cie zapewnic, ze jakbym miala prawdziwe 20% tluszczu to bym sie mnie redukowala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Wrong chyba podziekuje :P ogólnie to jest mój największy problem czuje się świetnie nic prawie nie jem, bardzo dużo się ruszam, wyniki super, dlatego zgłupiałam przez ten pomiar ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
buuu dlaczego ja na wadze tez mam 25% BF, ja si enei bawie, ide sie odchudzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
I jesz dziiennie 400 kcal.. Nic tylko pogratulowac czerpania energii z kosmosu Znajdz forum pro-ana, tutaj watpie zeby ci ktos uwierzyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Obliques, kupilas pesymistyczna wage a Wromng i ja optymistyczna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem świeżakiem i proszę o pomoc.

Następny temat

Obciązenie w ćwiczeniach

WHEY premium