SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR ZAMKNIĘTY - str. 18 - Nowe białko - ocena userów, test i opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9939 Napisanych postów 5619 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18350
też mam już w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
erwinoos
paka dotarła w piątek, nie zauważyłem, że trzeba o tym napisać, myślałem, że banan dostaje potwierdzenie od kuriera


mialem tego pilnowac, ale postanowilem ze troche bez sensu by mi kazdy potwierdzal czy paczke dostał
i tak to zobaczę po opiniach - gdzie juz kontroluje kto dał i czy opisał wszystkie smaki na raz ,czy robi to pojedynczo

Nie ma jakiegoś terminu na zdanie recenzji, ale ta akcja ma na pewno jakiś cel - także nie mozemy czekac na recenzje wiele tygodni, tym bardziej ,ze mozna wypic po 1 porcji ze smaku i juz zdać w miare rzetelną opinię ,a to kwestia 1-4 dni

Na pewno w tym tygodniu tutaj w temacie i w tym z opiniami wrzucę pierwszą listę z informacją czy opisano wrażenia, czy nie albo czy brakuje wszystkich smaków; w przyszłym tygodniu byłoby miło zakończyć test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Ja właśnie odebrałem próbki. Do końca tygodnia będzie relacja, dzisiaj ruszam z 1-wszym smakiem, może pokuszę się o video jak będzie pusto w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Ruszam z testowaniem od jutra, także do końca tygodnia zbiorę całą opinie i wystawie recenzje tego białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
u mnie czeko jeszcze zostalo do wytestowania, jutro wszystko ladnie opisze:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Powinienem się już martwić jak jeszcze nic do mnie nie doszło i kurier też jeszcze nie dzwonił ;] ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Sprawdź co jest napisane na stronie DHL'a ;) Będziesz wiedział czy jest ok czy może kurier leci w kulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Nie mam numeru nadania ;) Więc nie mam możliwości sprawdzić cokolwiek ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263159
jw. sms'em powinienes dostac numer przewozowy, zobacz na stronie dhl

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263159
a to nie wiem, ja normalnie SMSem dostalem wiadomosc z numerem paczki

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedtreningowka

Następny temat

cykl jabłko+mono

WHEY premium