SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU - Fast Research The Magic Stack.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
1. kiedy test ma ruszyc? od kiedy bedziecie gotowi aby przekazac suple testerom?

2. jakie sa ramy czasowe przeprowadzenia redukcji przez testerow?

3. czy bedzie narzucony sposob przyjmowania? chodzi mi o dawke i dlugosc redukcji?

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
ANKIETA KWALIFIKACYJNA:
Nick:
Staz treningowy: Trening Wznowiony 1.02.05 po 2 letniej przerwie(nie liczac przerw ok 4 lat)

Cel treningowy:Aktualnie atakuje 10%bf czy sie uda zobaczymy

Wiek: 22
Wzrost: 183cm
Obecna waga: 90kg
Orientacyjny % tk. tluszczowej: ~20%bf
Dotychczas stosowane suplementy:Mega mas 4000, System protein 80, egg protein 80, Isostar protein concntrate, L-karnityna,Thermo Speed,Fat burner WEIDERA, dyma burn extreme, red kick napoj kofeinowy.

Dlaczego mamy wybrac akurat Ciebie?: Jestem na redukcji juz troche czasu do tej pory zrzucilem prawie 12kg i 10cm w pasie!mkne do przodu caly czas!jestem zaparty w sobie i mysle ze taki spalacz do testu bylby wyroznieniem ale i takze wielkim wyzwaniem!chce udowodnic najbardziej sam sobie ze stac mnie na ladna sylwetke!Oprocz tego mam srednie doswiadczenie ze spalaczami!do tego naturalnie dieta i odpowiedni trening i napewno sie uda!jestem na tyle zawziety ze osiagne cel predze czy pozniej!

Moje w miare aktualne fotki znajduja sie w tym temacie i przy okazji prosze modow i wszystkich zainteresowanych o opinie wypowiedzi cokolwiek https://www.sfd.pl/temat241261/

Pozdrawiam

P.s ankiete zaktulizowalem wg wskasan GÓRALA a iCHCE BARDZO PODZIEKOWAC ZA POPARCIE DZIEKI CHLOPAKI tj "FAT-JOE", "CHACZYK" "DOMIS".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nie uważam za dobry pomysł tworzenie osobnego działu. Myslałem, że również jednym z celów, może mniejszym, ale jednak jest odrodzenie poprzez to na nowo "suplementacji"..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dzial powinnien byc ze wzgledu na to ze jak beda po ok. 3 testy miesiecznie do tego dochodza informacyjne i weryfikacja to po 3-4 miesiacach mamy 15-20 tematow odnosnie ralacji jak wiadomo zazwyczaj czesto w nich ludzie pisza a wiec beda raczej na pierwszej stronie czyli prawie cala pierwsza strona w suplementacji bylaby tym zawalona krotko mowic bylby syf dlatego mysle ze utworzenie dzialu jest koniecznoscia

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-01-31 16:35:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
j.w. nowy dział byłby wskazany.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
rowniez jestem za!i najlepej jesli osoby prywatne moglyby rowniez wstawiac opisy cykli robionych przez siebie gdyz w suplementacji taki post spada na 2 strone w mgnieniu oka i wielu go nie zawuza!do tego na pierwszej stronie sa tematy typu co to za xp jak sie pozniej okazuje autor zapodal sobie 2 rozne smaki i mysli ze podrobe ma!pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 305
dla mnie jak dotad najlepszy spalacz tłuszczu to efedryna + guarana i kofeina.
no i 10kg w ciagu 3 miesiecy poszło w niepamiec

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Pauleq ... mowie ze robie A6W i widocznie za duzo tluszczu bo miesni nie widac ale sa twarde.

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Goral zróbmy to razem i pogadajmy
bo widze ze my swoje ty swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
"...najlepej jesli osoby prywatne moglyby rowniez wstawiac opisy cykli robionych przez siebie gdyz w suplementacji taki post spada na 2 strone w mgnieniu oka i wielu go nie zawuza!..." - słuszna uwaga

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Vitalmax

Następny temat

tcm czy warto???????????

WHEY premium