SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU - Fast Research The Magic Stack.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
ja tez proponuje GUGCIAtylko jak bedzie to robil,to zeby mniej pil jak dzisiaj i nie pisal bzdur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
niemozecie tego zrobic w ten sposob:
tu zglaszaja sie kandydaci i znich wybierzecie testerów keidys juz wszyscy będą wybrani to wzocą fotki do tego nowego dzialu co ma powstac ( kazdy w swoim dziale "taka relacja z cyklu") a jak niepowstanie ten dzial tak szybko to niech do dzialu fotki lub suple kazdy zaluzy swoj post i w temacie napisze np"tester spalacza bla bla bla" i ta wkleja swoje fotki oczucia itp !!
a nie tu bo straszne zamieszanie sie robi i wogole burdel !
i tak pewnie nikt tego nieprzeczyta :P bo tu nikt niczego neiczyta jesli ma wiecej niz 3 linijki

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko by bylo ok - ład i porzadek gdyby wszyscy trzymali sie zasad które ustalił moderator to znaczy gdyby byly w tym temacie tylko posty z wypelniona ankieta i ewentualnie linkami do fotek wowczas by bylo duzo latwiej wybrać własciwe osoby i nie bylo by niepotrzebnych postow takich jak wlasnie ja TU pisze.
pozdro
haryb

p.s. moze tym razem mi sie poszczesci w czyms uczestniczyc.

Zmieniony przez - haryb w dniu 2006-02-01 20:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Do Bula, mietkiego, binia i innych "weryfikatorow" :

Ustalilismy juz wszystko ze dzialamy wspolnie pod jednym szyldem, ten post automatycznie zostanie przeniesiony do nowego dzialu (jezeli powstanie), po czym pousuwam zbedny spam i pozostawie tylko wypowiedzi chetnych.

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"pousuwam zbedny spam i pozostawie tylko wypowiedzi chetnych" no i w koncu bardzo dobra myśl!! tak bedzie najlepiej!

pozdro
haryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
mozna sie jeszcze zglosic?? moje fotki ponizej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
ale co ty chcesz redukowac? ;]

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
sorry rozkojarzony dzis jestem, to przez to zmeczenie... nie wiedzialem ze to na redukcje... moj blad jeszcze raz sorry...hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Fast Research to marka Holenderskiej firmy, ktora reprezentowal taki mlody gosc, ktory mieszkal w Bristolu w Wawie ? Pascal mial na imie ? Z tego co wiem, na poludniu polski jest juz oficjalne przedstwicielstwo tej marki. Bierzecie od nich ?

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
sorki za spam ale na dniach bedzie nowy thermo speed
sugestja moja jest nastepujaca: jak by bylamozliwosc rzucic TS na testy
z jedynki bylem zadowolony, teraz znow jade wycinke na jedynce ale patrzac nas klad nowego TS to warto by bylo przetestowac.
Sam przetestuje na nstepnej redukcji ale jestem ciekaw opinni zanim zakupie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Vitalmax

Następny temat

tcm czy warto???????????

WHEY premium