SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostkowanie i skurcz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Witam, mam taki problem który że tak powiem uniemożliwia mi ciagłego cwiczenia BJJ, dlatego skupiam sie w dużej mierze na stójce do mma. Jak mialem 13 lat czyli 4-5 lat nigdy nie dostałem skurczu na treningu przez ten czas zdobyłem niebieski pas i oczywiscie dużo umiejetnosci i ciekawych technik. Teraz na sparingach mma jak z kims sparuje to z łatwoscia zawsze ten dosiad zdobede problem taki ze zawsze jak ktos mnie z mostkuje zawsze bez wyjatku łapie mnie skurcz wtedy gdy noge mi ciałem przygniecie i tak od 8 miesiecy mam przez to nie moge sie rozwijac w bjj. Mial ktos podobne problemy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Organizm daje pierwsze oznaki, że coś jest nie tak.
Zamiast wydawać kupę kasy na odzywki, zacznij porządnie jeść, nawet na opakowaniach supli jest napisane, że nie stanowią one zamiennika diety, a tak to u Ciebie wygląda.
Zamiast gainera zjedz sobie banana po treningu, a wyjdziesz na tym dużo lepiej.

DO tego się przetrenowujesz - jesli nie chcesz mieć później dużo poważniejszych problemów ze zdrowiem, wrzuc na luz na tydzień - dwa, poodpoczywaj, jedynym treningiem powinny być delikatne aeroby, ale lepiej zupełnie zrezygnować na ten czas z treningów.
Dodatkowo zadbaj o uzupełnienie elektrolitów - wyrownanie poziomow magnezu i potasu, i tutaj też raczej nie uciekaj w tablety, ale jedz pomidory, orzechy, banany, pij soki warzywne i owocowe.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
Obie nogi czy tylko jedna? Wnioskuje odrazu, ze jakies suplementy typu multiwitaminy + minerały lub magnez oczywiscie jest?

Zmieniony przez - Pausebreak w dniu 2012-12-27 02:09:14

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Dokładnie jak kolega wyżej. Mnie też cholerne skurcze swego czasu łapały i pomógł magnez w musujących tabletkach z biedronki (koszt 4zł), mówię poważnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Magnez brałem i też mnie łapały ale troszke mniej, problem taki że jak spożywam regularnie magnez to mam krwawienia z nosa nie wiem czemu. A jak chodzi o mineraly to dużo ich spożywam z samych izotoników gainerów i białek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Hubi0012
Magnez brałem i też mnie łapały ale troszke mniej, problem taki że jak spożywam regularnie magnez to mam krwawienia z nosa nie wiem czemu. A jak chodzi o mineraly to dużo ich spożywam z samych izotoników gainerów i białek



Spróbuje a pamietasz nazwe? Problem jeszcze jest taki ze te skurcze nie sa takie normalne tylko takie ze az jak piłka od tenisa ziemnego mi wyskakuje i musze zawsze rozciagnac sie zeby naszło a boli jak cholera i jestem nie dysponowany 3 dni po takim czyms.

Zmieniony przez - Hubi0012 w dniu 2012-12-27 13:05:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
No tak kolega ma z moich obliczeń 18 lat i się odżywia gainerami... Odstawić te świństwa, zacząć zdrowo jeść. Na wzmocnienie naczyń krwionośnych to witamina C i raczej idź z tym do lekarza. Co do skurczy - zero siłki, rób natomiast rozciąganie.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Tak 18 i nie skonczone, z 5 kg juz zjadlem heh a co do lekarza to prosta recepta nie cwiczyc takie cos uslyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
To się rozejrzyj za jakimś rzetelnym lekarzem sportowym. ;) Jak się kiedyś wspinałem i rozwaliłem rękę na ściance, to lekarz przy szyciu poinformował mnie że przez sporty siłowe będę miał stwardnienie rozsiane na starość... Taką służbę zdrowia mamy... I też bym Ci radził jeśli tylko masz możliwość odżywiać się naturalnie. Nie jestem wielkim przeciwnikiem odżywek, ale stosuje je w ostateczność. Banan, twaróg, trochę płatków owsianych, żółtka, blender i masz zdrowego gainera domowej roboty. Ten w proszku najlepiej łykać kiedy już na prawdę nie ma się wyjścia.

Zmieniony przez - Levus007 w dniu 2012-12-27 14:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Wiesz, krew nie może tak po prostu z nosa lecieć.... To nie są przelewki i lepiej sprawdzic

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Spróbuje z tym magnesem i przestane na silce robic nogi może cos pomoze. Dzieki za porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Mi się wydaje, że za ciężko ćwiczysz, a za słabo się regenerujesz.
Nie jesteś przetrenowany? Ile razy w tyg trenujesz? Masz zdrową dietę czy kanapki popijasz tymi gainerami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktora firma lepsza

Następny temat

Pare pytań odnośnie wojska i szkoły oficerskiej

WHEY premium