SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skurcz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
siema mam taki problem ostatnio gdy rano wstaje i wyciagam noge łapie mnie skurcz i zawsze w prawe lydke niewiecie czym moze to byc spowodowane z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
no cos w tym jest zawsze szybciej mi sie prawa lydka szybciej meczy a kamiru dzieki za rade i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Prawdpopodobnie niedobor mineralow.
Trenujac sporty walki powienienes pomyslec o jakims preparacie witaminowo-mineralnyn.

Jak nie masz kase, to kup chociaz magnes (np Filomag B6).

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
no tak kamiru ale ja biore witaminy codzienne i do tego magnez a to mi sie ostatnio przytrafiło to w dzien nietreningowy i do tego cały czas w to samo miejsce mnie łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
a ty tez kiedys tak miales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 315
Ja tak miałem wiele razy.
Polecam Magnum MgB6
Jadłeś kreatyne ostatnio??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym się skupił na jedzeniu dużej ilości warzyw oraz suszonych moreli i mniej przetworzonych produktów węglowodanowych niż kupować pigułki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Ja tak często miewałam, zwłaszcza w pierwszych 3 miesiącach trenowania - normalnie byłam drugi Mariusz Wlazły Wpierniczanie magnezu ponad dopuszczalną dawkę przez jakiś czas wydatnie pomogło

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
dzieki za podpowiedzi a kreatyne bralem z rok temu a trenuje dosc dlugo i na pocztku czegos takiego niemialem ale dzieki za sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Gorąco się zaczyna robić więc następuje zdecydowanie większa transpiracja. A dlaczego ciągle w jednej łydce? Cieżko powiedzieć ;]

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 315
Kreatyna wywołuje nienaturalne skurcze. Tak jak doradzili wyżej dużo warzyw itp.
Ten Magnum MgB6 kosztuje 6,90 (70 tabletek)

Zmieniony przez - Kosin11 w dniu 2008-07-02 21:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może dlatego że na tylnią nogę daje większy ciężar ciała a stoi na palcach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Musisz to zobaczyć ! xD

Następny temat

Dla zainteresowanych systemami wewnętrznymi kung-fu

WHEY premium