SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja redukcja 2400 kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3426

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Cel

Spadek masy ciała, strata tkanki tłuszczowej

Waga

84

Wzrost

169

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

35%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uczelnia. Trenuję zazwyczaj wieczorami. Wstaję ok. 7 rano, kładę się ok. 23.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Gryf duży, mały, ciężary do ok. 75kg, ławeczka prosta, drążek, rowerek stacjonarny

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Brak wcześniejszych diet

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stan zdrowia bardzo dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

BCAA, białko SFD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
Ja bym zaczął redukcję na wyższych kaloriach z Twojego rzekomego zera :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 511
Mam kolejne pytanie, a propos posiłków. Obiad jem ok. 14:00, zaczynam HIIT o 15:45, kończę 16:20 i teraz pytanie: ok 17 zjeść mniejszą porcję tego co na obiad (makaron pełnoziarnisty, kurczak, sos pomidorowy robiony przeze mnie) i na kolację dopiero ok. 20 (twaróg, mleko, białko wpc, wiśnie mrożone) czy na odwrót, najpierw shake, a na kolacje to co na obiad? Z moich obserwacji i szukania wynika, że lepiej to co na obiad to po treningu, a shake na kolacje. Dobrze myślę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Im bardziej proste, szybciej trawione produkty tym lepiej wrzucić po treningu. Wrzucanie pełnoziarnistego makaronu po treningu będzie samobójstwem dla Twojego układu trawiennego. Wrzuć coś lekkiego, trochę cukrów prostych i jakościową pulę protein a wieczorem coś pełnoziarnistego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 511
Wrzucam kolejne 2 dni, pewnie znowu pojawią się jakieś błędy, ale mam nadzieję, że jest coraz lepiej i idzie to w lepszym kierunku :) Jeden dzień to beztreningowy, drugi jest z treningiem (jest zaznaczony posiłek potreningowy). Przy okazji zaznaczam, że sos bolognese robiłem sam z pomidorów, ziół itp, jednak wklepałem taki, kcal podobnie, ale lepsze jakościowo moje na pewno + kiełbasa śląska była jako tłuszcz zamiast masła do jajecznicy, również wyrabiana przez tatę mojej dziewczyny, więc sprawdzone mięso, bez żadnych świśtw w sobie :D









Zmieniony przez - jasiu155 w dniu 2019-04-09 15:17:05

Zmieniony przez - jasiu155 w dniu 2019-04-09 15:18:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Ogólnie spoko tylko ta kiełbasa Śląska taka sobie, lepiej by było wrzucić coś mniej przetworzonego, jakaś chuda wedline bądź pierś wedzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 511
Tak jak napisałem, nie ma tam żadnych sztucznych rzeczy, robiona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Hym jeśli wiesz co w niej siedzi to jak najbardziej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 511
Cześć, jestem na tej redukcji 4 tyg, pierwsze 3 tyg fajny efekt, z 87 na 83 kg, sam widzę lekką poprawę w wyglądzie, wiadomo droga daleka do celu. Ale od zeszłej niedzieli do tej (ważę się co tydzień) przytyłem 0,4 kg mimo dalszego trzymania diety i treningów. To normalne wahanie czy coś robię nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
Tak to normalne, pewnie Twoje ciało gromadzi wodę bo czuje się zagrożone przez deficyt kaloryczny. Niczym się nie przejmuj, waga to nie jedyny wyznacznik utraty masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 511
W pasie nie miałem możliwości się mierzyć przez ostatnie dni, ale sam patrząc na swoją sylwetkę codziennie rano w lustrze przy ważeniu widzę poprawę i czuję większy luz w ubraniach, które wcześniej bardziej przylegały. Dzisiaj wieczorem podrzucę kilka jadłospisów z danych dni do oceny:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własny plan redukcji do oceny

Następny temat

Reverse diet-jak zaplanować

WHEY premium